Zaskakujące informacje dotyczące Agaty Młynarskiej właśnie pojawiły się w sieci. Dziennikarka postanowiła pozbyć się starych, niechcianych już ubrań. Sprzedaje je w sieci, a dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel. Fani popierają taką inicjatywę! O co chodzi? Na co kobieta przeznaczy pieniądze?

Agata Młynarska należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków prezenterek telewizyjnych. Od zeszłego roku, kiedy na całym świecie pojawiła się pandemia groźnego koronawirusa dziennikarka postanowiła dla bezpieczeństwa nieco odciąć się od ludzi i przeprowadziła się do Hiszpanii.

Teraz, kiedy sytuacja staje się bardziej bezpieczna kobieta powróciła do kraju z niesamowitą inicjatywą.

Sprzedaje ubrania i pomaga innym!

Agata Młynarska postanowiła wesprzeć Fundację TVN, która zbiera fundusze na budowę pierwszego szpitala psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży. W tym celu dziennikarka sprzedaje własne ubrania oraz buty, które są w idealnym stanie, a cały dochód przeznaczy na fundację.

Fani nie kryją dumy i zadowolenia!

- Świetna inicjatywa i jaka pożyteczna, bo w końcu w szczytnym celu. Mam nadzieję, że wszystko sprzeda się w bardzo szybkim tempie i zasili konto fundacji TVN, a muszę przyznać, że rzeczy są naprawdę piękne. Miłego popołudnia Agatko. - napisała jedna z fanek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY