Już jesienią na antenie stacji TVN pojawią się zupełnie nowe odcinki popularnego show „Mam talent!”. Okazuje się jednak, że zarówno wśród prowadzących program, jak i w jury zobaczymy zupełnie nowe twarze!

Ogromne zmiany!

Jak informuje portal Jastrząb Post na fotelu jurorskim nie zobaczymy w tej edycji Agustina Egurroli. Jego miejsce zajmie znany z programu „Taniec z gwiazdami” Jan Kliment. Znany tancerz wierzy, że spełni się w tym trudnym wyzwaniu.

Zmiany będzie można dostrzec także wśród prowadzących program. Marcinowi Prokopowi w tej edycji nie będzie już towarzyszyć Szymon Hołownia. Prezenter zadecydował, że w pełni zaangażuje się w politykę i na rzecz tego poświęcił pracę w mediach.

Kto zajmie miejsce Szymona Hołowni?

Wiele medialnych doniesień wskazywało, że miejsce Szymona Hołowni zajmie Barbara Kurdej – Szatan. Finalnie jednak sama gwiazda wyjaśniła, że nie zostanie prowadzącą w programie „Mam Talent!”. Aktorka zaznaczyła jednak, że niebawem będziemy mogli obejrzeć ją w realizacji innego pomysłu grupy Discovery, na ten moment nie zdradziła jednak, co dokładnie to będzie.

Informator serwisu Jastrząb Post przekazał jednak, że nowy prowadzący program został już wybrany. Ku zaskoczeniu wielu osób będzie to Michał Kempa, znany stand – uper.

- Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie – zaznaczył informator podczas rozmowy z dziennikarzami Jastrząb Post.

Jak informował portal "Życie": PIOTR KRAŚKO PODJĄŁ KLUCZOWĄ DECYZJĘ DLA SWOJEGO DALSZEGO ŻYCIA I WŁASNEJ RODZINY. DZIENNIKARZ POSTANOWIŁ NIE CZEKAĆ ANI MINUTY DŁUŻEJ. POWODEM ŻONA

Przypomnij sobie: DZIEWCZYNKA NIE ZOSTAŁA DOPUSZCZONA PRZEZ KSIĘDZA DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. KAPŁAN DAŁ ZASKAKUJĄCY POWÓD DECYZJI. RODZICE NIE WIEDZIELI, CO DALEJ

Portal "Życie" pisał również: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB