Piotr Krasko ponad 13 lat temu został mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko. Parę połączyły konie – dziennikarz w pewnym momencie podjął naukę jazdy konno. Parę połączyła miłość, której owocem jest trójka dzieci – dwóch synów i córeczka.

Od pewnego czasu Piotr Kraśko jest zajęty budową domu w Gałkowie na Mazurach, tak aby cała rodzina znalazła dla siebie miejsce na ziemi. Dziennikarz postanowił podjąć kolejną, kluczową decyzję dla siebie przyszłości swojej rodziny. Prowadzący główne wydanie „Faktów” TVN postanowił dłużej nie czekać. O co chodzi?

Piotr Kraśko podjął kluczową decyzję w sprawie przyszłości rodziny. Dziennikarz postanowił nie czekać dłużej. O co chodzi?

Dom na Mazurach to obietnica poczyniona ukochanej żonie. Nie da się ukryć, że dla Karoliny Ferenstein-Kraśko musi to być spełnienie marzeń, gdyż okolice Gałkowa są niezwykle urokliwym miejscem, szczególnie dla pasjonatki koni i dzikiej przyrody.

Jak utrzymuje jednak serwis „Super Express”, powołując się na portal Pomponik, w tej chwili Piotr Krasko podjął inną decyzję, ważną dla przyszłości rodziny – kupił dom w Warszawie. Niezwykle istotna musiała być lokalizacja nieruchomości – w tej chwili jest w stanie w ciągu kwadransa znaleźć się w pracy.

Jednak nieuniknione, że rodzina wkrótce przeniesie się do Gałkowa – jak utrzymuje tygodnik „Świat i ludzie’ budowa domu na Mazurach znacząco przyspieszyła. Dlaczego?

Zdaniem Pomponika, para będzie obchodzić już wkrótce 20. rocznicę poznania. Najwidoczniej Piotr Krasko uznał, że dokończenie budowy domu w Gałkowie będzie idealnym prezentem dla ukochanej żony. Prace mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

Piotr Kraśko/Youtube @Rzeczy od serca

Jak informował portal "Życie": DOMINIKA TAJNER ZMIERZY SIĘ W RINGU Z BYŁĄ ŻONĄ MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? CHCIAŁA W TEN SPOSÓB WYJAŚNIĆ NIEPOROZUMIENIE. CZY ZOBACZYMY JĄ W MMA

Przypomnij sobie: KONIEC Z SILNYM WIATREM I MAJOWYM CHŁODEM? METEOROLODZY ZDRADZAJĄ POGODĘ NA CZERWIEC. CZEGO POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ? ZANOSI SIĘ NA DUŻĄ ZMIANĘ AURY

Portal "Życie" pisał również: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: URLOPOWICZÓW NAD POLSKIM MORZEM W TYM ROKU CZEKAJĄ SPORE NIESPODZIANKI! ILE ZOSTANIE NAM W PORTFELACH PO WAKACJACH? CENY ZWALAJĄ Z NÓG JUŻ TERAZ