Szymon Hołownia jest w żałobie. Choroba zabrała mu teściową. Wielka strata.

Szymon Hołownia to jedna z osób, której jeszcze przed kilkoma laty nikt nie podejrzewał o próby zmiany polskiej sceny politycznej. Były prowadzący „Mam talent” zaskoczył wszystkich, ogłaszając, że wystartuje w wyborach prezydenckich.

I choć nie zdobył wystarczającego poparcia do wygranej czy choćby przejścia do drugiej tury, najwidoczniej znalazło się dla niego miejsce w polityce – założył własną partię, którą nazwał Polska 2050.

Szymon Hołownia należy do osób, które aktywnie uczestniczą w życiu społecznym przy czym także chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Niestety ostatnio polityk na jakiś czas zniknął z sieci. Jak sie pozniej okazalo bylo to spowodowane odejściem jego teściowej. Kobieta przegrala walke z koronawirusem.

Szymon Hołownia przemówił do Warszawiaków, źródło: WP
Szymon Hołownia przemówił do Warszawiaków, źródło: WP
Szymon Hołownia przemówił do Warszawiaków, źródło: WP

Muszę wam wytłumaczyć, dlaczego przez tak długi czas byłem poza całym systemem naszej komunikacji, ale i poza całą polityczną dyskusją. Wynikało to z tego, że w ubiegły czwartek rano odeszła moja teściowa, mama mojej Uli, która od miesiąca walczyła z Covidem. Ostatecznie skutki tegoż Covidu ją z tego świata zabrały. Ta walka była bardzo długa, pełna różnych zwrotów akcji. W tych ostatnich dniach mieliśmy nadzieję, że to wszystko zmierza już ku dobremu, ale niestety ten wirus, ta choroba poczyniła takie zniszczenia, że bez litości obeszła się z kimś, kogo tak bardzo kochamy - powiedział Hołownia.

Pogrzeb matki żony polityka odbył się w długi weekend majowy.

Szymon Hołownia/ Youtube
Szymon Hołownia/ Youtube

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA