Nikt nie lubi chorować, ani słyszeć, że jego życie nieodwracalnie się zmieniło na gorsze z powodu jakiejś dolegliwości.

Taką wiadomość usłyszała Mandaryna, swego czasu popularna piosenkarka i była żona Michała Wiśniewskiego.

Celebrytka ujawniła ostatnio, że zmaga się z cukrzycą typu pierwszego, która jest kwalifikowana jako choroba nieuleczalna.

Niesprawiedliwy los

Marta Wiśniewska zawsze prowadziła zdrowy tryb życia dlatego wiadomość, że jest chora na cukrzycę bardzo ją zdziwiła i zdenerwowała.

„Prowadzę sportowy tryb życia, nie palę, nie piję. Wydawało mi się, że ta choroba mnie nie dotyczy, bo miałam w rodzinie męża, który robił wszystko odwrotnie, nie oszczędzał się i jego cukrzyca nie spotkała, więc trochę byłam zła na los” – ujawniła tancerka wspominając też Michała Wiśniewskiego.

Dolegliwość po raz pierwszy dała o sobie znać gdy Manadaryna była ciąży oczekując narodzin swojego drugiego dziecka. Z tego powodu musi uważnie monitorować swój stan zdrowia.

cukrzyca / screen Pixabay
cukrzyca / screen Pixabay

Niekończące się lata problemów ze zdrowiem

Zazwyczaj cukrzyca ciążowa zanika wraz z porodem, niestety w niektórych przypadkach tak się nie dzieje. Tak było również u Mandaryny, która w trzy miesiące po urodzeniu córki Fabienne dowiedziała się o powrocie cukrzycy.

Od tego momentu minęło już szesnaście lat. Celebrytka musi zwracać uwagę na dietę, przyjmować odpowiednie lekarstwa i regularnie mierzyć poziom cukru.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odbył się koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Wśród występujących zabrakło syna artysty. Dlaczego nie pojawił się na scenie

Jak informował portal „Życie.news”: Słowa byłego księdza Natanka po raz kolejny wprawiają w niedowierzanie. Tym razem może za to stanąć przed sądem. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Książę Harry po raz kolejny wbił szpilę rodzinie królewskiej. Zrobił to świadomie. Co takiego powiedział

Sprawdź także ten artykuł: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w nowych związkach. Małżonkowie nie czekali zbyt długo. Nie mają jeszcze rozwodu