Ksiądz Natanek, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci wśród duchownych ponownie szokuje! Słowa byłego księdza wprawiają w niedowierzanie. Tym razem może za to stanąć przed sądem. O co chodzi? Co takiego powiedział?

Ksiądz Natanek – jak powszechnie wiadomo - zasłynął w sieci poprzez głoszenie coraz bardziej zaskakujących i kontrowersyjnych kazań. Przez wiele lat głoszone przez niego tezy o opętaniach wywoływały śmiech, jednak wraz z upływem czasu stawały się coraz bardziej nieprawdopodobne, że w roku 2011 duchowny został zawieszony w wykonywaniu obowiązków kapłańskich.

Mimo to jednak mężczyzna nadal wygłasza swoje poglądy, głównie w mediach społecznościowych. Po pojawieniu się w sieci tych słów rozpętała się istna burza! Co takiego powiedział?

Internauci nie kryją oburzenia!

Podczas ostatnich Świąt Wielkanocnych ksiądz Natanek poruszył temat dzieci poczętych metodą in vitro. Stwierdził jednak, że takie dzieci są produktami bądź zwierzętami!

- Dziecko poczęte z próbówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem. Nie istotą. Jest zwierzęciem. - powiedział były ksiądz.

Te słowa wywołały sporo kontrowersji - być może były kapłan odpowie za nie przed sądem, gdyż już wpływają pierwsze wnioski przeciwko niemu.