Książę Harry wykorzystał własny serial do uderzenia w rodzinę królewską. Co tym razem powiedział syn księcia Karola?

Książę Harry celowo oczernił rodzinę królewską?

Serial dokumentalny „The Me You Can’t See” produkcji Opry Winfrey i księcia Harry’ego traktuje o zdrowiu psychicznym. Premiera dokumentu odbyła się 21 maja 2021 roku. Serial można obejrzeć na platformie Apple TV+.

Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland

Rodzina królewska ma ciężki orzech do zgryzienia - w postaci księcia Harrego, który po raz kolejny zdecydował się uderzy we własnych bliskich. Maz Meghan Markle wykorzystał do tego serial The Me You Can’t See, w ktorym jest jednym z bohaterów.

W ostatnim czasie w rodzinie królewskiej nie dzieje się najlepiej. Niefortunny wywiad Meghan i Harrego, który mocno odbił się na relacjach między Sussexami a resztą monarchii, które i tak były już mocno nadszarpnięte a także śmierć księcia Filipa spowodowały, że ostatnie miesiące były dla członków rodziny królewskiej bardzo ciężkie. Teraz Harry po raz kolejny uderzył w rodzinę. Jak zdradziła osoba z jego otoczenia- było to celowe działanie.

Książę Harry w nowym dokumencie zdecydował się wyznać swoje sekrety. Członek rodziny królewskiej poinformował, że życie w blasku fleszy negatywnie wpłynęło na jego życie psychiczne, co odzwierciedlało się w jego miłości do alkoholu i narkotyków.

Chciałem pić, chciałem brać narkotyki, chciałem robić wszystko to, co sprawiało, że czułem się inaczej niż na co dzień. – powiedział Harry.

Jak wyznał reżyser Dawn Porter - Harry był szczery i zdawał sobie sprawę z tego, że rodzina królewska może odebrać dokument negatywnie jednak nie zamierzał oszczędzić swoich bliskich:

Książę zdaje sobie sprawę z tego, jak jest traktowany w niektórych częściach społeczeństwa.