Esmeralda Godlewska zasłynęła dzięki swojemu kontrowersyjnemu przysposobieniu. Celebrytka jakiś czas temu ze względu na pewne problemy osobiste została usunięta przez bliskich z mediów społecznościowych. Ostatnio Esmeralda postanowiła odezwać się do swoich fanów po dłuższej nieobecności.

Monika Godlewska/ YouTube:  MMAnewspl
Monika Godlewska/ YouTube: MMAnewspl

Esmeralda Godlewska powróciła z urlopu od mediów?

Esmeralda Godlewska to kontrowersyjna celebrytka, która przebojem wdarła się do świata internetu. Celebrytka lubi zaskakiwać i nie pozwala internautom o sobie zapomnieć. Regularnie więc wraz z siostrą publikują nagrania na YouTube, wydają piosenki i wstawiają odważne zdjęcia.

Dwa lata temu po raz pierwszy w przedświątecznym okresie zaprezentowały własne wykonanie utworu „Pada śnieg”.

Odbiór nie należał do zbyt pozytywnych, jednak choć nie mówiono o nich dobrze – to mówiono w ogóle. Tym sposobem udało im się dostać szansę na dłuższą sławę, a sama piosenka stała się internetowym hitem.

Jedna z sióstr Godlewskich po dłuższym detoksie od social mediów postanowila wrocic z przytupem. Celebrytka dodała na swoim Instagramie zmyslowe zdjecie. Pod zdjeciem Esmeralda postanowiła zwierzyć się swoim fanom. Jak napisała zamierza “rozpocząć nową podróż”: