Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Agata Kulesza to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek naszych czasów! Gwiazda niemal nieustannie otrzymuje nowe propozycje. Agatę Kuleszę możemy oglądać nie tylko na ekranach naszych telewizorów, ale i na deskach teatru! Warto tutaj zaznaczyć, że Agata Kulesza trzy razy odbierała nagrodę Orła. Otrzymała ją za rolę w filmach Ida, Róża oraz Jestem mordercą.

Fani są zaniepokojeni!

Nie dziwi więc fakt, że grafik znanej aktorki jest bardzo napięty i mało ma w swoim życiu czasu na odpoczynek. Okazuje się jednak, że takie życie niezbyt dobrze wpływa na jej zdrowie. Aktorka zaczęła mieć bowiem poważne problemy z sercem.

- Ja mam bardzo wysoki puls spoczynkowy. Kiedyś trenowałam na skakance. Miałam puls 180. Trener mówi: „Stop, stop! Musimy utrzymać 140. Ty idź do lekarza”. Ja mówię: „Boże święty, dziwne. Nawet jak odpoczywam, mam cały czas 100”. Wszyscy mówią, że to za dużo, że co to jest za serce zająca – wyznała Agata Kulesza podczas wywiadu z Akademią Dolce Vita.

Warto zadbać o swoje zdrowie!

Jak zaznaczyła aktorka, podczas wizyty u lekarza usłyszała, że jej problem jest spowodowany przez zawód, który wykonuje. Aktorka nie ukrywa, że cały czas żyje w stresie, a jej serce nieustannie jest na bardzo wysokich obrotach!

Czy w takiej sytuacji Agata Kulesza uda się na urlop i nieco wrzuci na luz? Może warto nieco zwolnić i zatroszczyć się o swoje zdrowie, aby potem wrócić ze zdwojoną siłą?

Agata Kulesza / YouTube:  tvnpl
Agata Kulesza / YouTube: tvnpl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW