Serwis Jastrząb Post przypomina, że Kinga Rusin od końca ubiegłego roku przebywa poza granicami naszego kraju. Kiedy tylko pandemia koronawirusa zaczęła się rozwijać, kobieta postanowiła, że wyjedzie z Polski i uda się w nieco bezpieczniejsze miejsce.

Dziennikarka udała się do cieplejszych miejsc!

Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem – Markiem Kujawą na cel swojej podróży obrali jedną z wysp na Oceanie Indyjskim. Jak się jednak okazuje, nie oddali się w zupełności relaksowi, ale cały czas nadzorowali pracę w firmie kosmetycznej, którą prowadzi właśnie Kinga Rusin.

- Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi – wyznała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

Czy Kinga Rusin wróci do Polski?

Ostatnio jednak znana dziennikarka zamieściła informację, że razem z partnerem postanowili już wrócić do Europy. Na Malediwach niebawem rozpocznie się pora deszczowa, a więc słońca będzie tam jak na lekarstwo. Z tego też powodu oboje chcą udać się w poszukiwanie dobrej pogody na naszym kontynencie.

Czy jednak faktycznie wrócą do Polski czy może udadzą się teraz w zupełnie inne miejsce? Miejmy nadzieję, że jeśli dziennikarka wybierze się w kolejną podróż to podzieli się wrażeniami w mediach społecznościowych!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW