Jak informuje serwis Pomponik, takiego finału sprawy z komentarzem dotyczącym Jacka Kurskiego i Rafała Brzozowskiego Maffashion się nie spodziewała. Szafiarka otrzymała po Eurowizji wiadomość ze strony TVP, w której stacja żąda od niej sprostowania swoich słów. O co chodzi?

Nie da się ukryć, że tegoroczna Eurowizja przysporzyła w Polsce sporo emocji związanych nie tylko z samym wyborem Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie, ale także jego poczynania w półfinale. Gwiazdor TVP odpadł, nie wchodząc do głównego koncertu, emitowanego w sobotę. W tej sprawie postanowiła wypowiedzieć się publicznie Maffashion.

Maffashion sprostowała swoje słowa na temat Jacka Kurskiego i Rafała Brzozowskiego po żądaniu TVP. Chodzi o Eurowizję

Gdy Rafała Brzozowskiego wybrano jako reprezenanta Polski na Eurowizji pojawiły się głosy, że po odwołanym konkursie w 2020 roku z powodu pandemii na tegoroczną edycję powinna pojechać Alicja Szemplińska, która wygrała eliminacje w zeszłym roku.
TVP zdecydowała jednak inaczej, wybierając – jak zapewniał Jacek Kurski – poza pomocą profesjonalnego jury właśnie Rafała Brzozowskiego. Ten wybór wiązał się jednak z dużymi kontrowersjami, zważywszy na fakt, że piosenkarz jest gwiazdą programów rozrywkowych emitowanych w TVP, z „Jaka to melodia” na czele.

Swoje emocje w tej sprawie postanowiła wyrazić Maffashion, która uznała, że to Alicja Szemplińska powinna była jechać na Eurowizję i wó1)czas „problemu” ze zbyt szybkim odpadnięciem z konkursu „by nie było”.

Szafiarka uznała, że Rafał Brzozowski został wybrany przez Jacka Kurskiego według jego własnego widzimisię, bez względu na oburzenie osób, które negowały ten wybór. Była to odpowiedź na komentarz Jacka Kurskiego, który uznał, że negatywne komentarze wobec Brzozowskiego ze strony internautów są bezzasadne, bo przecież „wypadł świetnie”.

TVP postanowiła jednak zareagować i zażądała sprostowania tych słów od Maffashion. Julia Kuczyńska miała bowiem twierdzić, że Brzozowskiego wybrał sam Jacek Kurski, a nie jury ekspertów.

Blogerka przyznała, że pierwszy raz w życiu spotkało ją coś takiego i sytuacja „jest gruba”. Aby uniknąć procesu zamieściła jednak sprostowanie.

"Kłaniam się w pas i biję się w pierś. Z poważaniem Julia ze Złotowa" - dodała na koniec swojego wpisu.

Jak informował portal "Życie": SMUTNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 11-LETNIEGO SEBASTIANA. CHŁOPCA NIE MA WŚRÓD NAS! POLICJA ZATRZYMAŁA SPRAWCĘ. ZNANA JEST MROCZNA PRZESZŁOŚĆ MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ W MOCNYCH SŁOWACH ZWRÓCIŁA SIĘ DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! SĘDZIA CHCE RADZIĆ SŁAWNEMU PIŁKARZOWI? POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE KULISY PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”! PODŁOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC? PRODUKCJA PROGRAMU OTRZYMUJE KURIOZALNE WIADOMOŚCI. WŁOS SIĘ JEŻY NA GŁOWIE