Niestety, tragicznie zakończyły się poszukiwania 11-letniego Sesbastiana, mieszkańca Katowic, który poprosił swoją mamę o to, aby został dłużej na placu zabaw, po czym zaginął w tajemniczych okolicznościach. Chłopca szukała cała śląska policja, a w mediach co rusz pojawiały się ogłoszenia o poszukiwaniach i prośby, aby pomóc w odnalezieniu chłopca.

Jak podaje serwis „Super Express”, ciało jedenastolatka znaleziono na terenie Sosnowca. Według wstępnych ustaleń policji chłopiec został zamordowany. Udało się zatrzymać podejrzanego o popełnienie zbrodni 41-letniego mężczyznę. Okazuje się, że przeszłość mężczyzna naprawdę przyprawia o ciarki. Kim jest 41-latek, którego podejrzewa się o zabicie Sebastiana?

Poszukiwany w weekend 11-letni Sebastian nie żyje. Policja zatrzymała podejrzewanego o zbrodnię 41-latka. Kim jest mężczyzna?

Ciało 11-letniego Sebastiana zostało odnalezione w niedzielę, 23 maja w Sosnowcu. Chłopiec zaginął w sobotę, po tym, jak około godziny 19 wysłał do mamy SMS z prośbą o możliwość powrotu pół godziny później do domu. Po tym, słuch po Sebastianie zaginął.

Kilkadziesiąt godzin później Sebastian został znaleziony przez policjantów w Sosnowcu. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że prawdopodobnym sprawcą jest 41-letni Tomasz M., optyk posiadający własny zakład. W jego pobliżu został zakopane ciało chłopca.

Mężczyzna zatrzymany w niedzielę 23 maja po 17 przyznał się do porwania i zabicia Sebastiana. Wskazał również, gdzie ukrył ciało chłopca. Sprawcę udało się ustalić i odnaleźć, dzięki zapisowi z monitoringu. Na nagraniu widać samochód porywacza. Przeszłość mężczyzny jest mroczna.

Okazuje się bowiem, że Tomasz M. był już w przyszłości notowany za uprowadzenie małoletniego i rozpowszechnianie materiałów o wykorzystywaniu płciowym dzieci. Na miejscu tragedii wciąż odbywają się czynności operacyjne.

Jak informował portal "Życie": CO DALEJ Z POSZUKIWANIAMI ZAGINIONEJ MADDIE? NOWE TROPY PROWADZĄ ZA OCEAN. POLICJA PRZEKAZAŁA INFORMACJE O TAJEMNICZYM MĘŻCZYŹNIE

Przypomnij sobie: PO OSTATNIEJ PRZYKREJ SYTUACJI KIBICE DRŻĄ O ZDROWIE I KONDYCJĘ DAWIDA KUBACKIEGO! UWIELBIANY SKOCZEK NARCIARSKI DOSTAŁ NIETYPOWĄ WIADOMOŚĆ OD FANKI

Portal "Życie" pisał również: CHOĆ WSZYSCY MU ODRADZALI TO 18-LATEK OŚWIADCZYŁ SIĘ DUŻO STARSZEJ KOBIECIE. JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSY NIETYPOWEJ PARY? TEGO NIKT NIE MÓGŁ PRZEWIDZIEĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PREZES TVP ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE WYSTĘPU RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO NA EUROWIZJI. WYPOWIEDŹ JACKA KURSKIEGO BUDZI MIESZANE UCZUCIA. CO POWIEDZIAŁ