Już w sobotę finał Eurowizji 2021, podczas której nie zobaczymy na scenie Rafała Brzozowskiego. Reprezentant Polski zdobył za mało głosów, aby przejść przez półfinałowe eliminacje i wraca do domu. Rafał Brzozowski wystąpił w czwartek w hali Ahoy w Rotterdamie.

Mimo tego, że Rafał Brzozowski zaprezentował efektowne show i dał z siebie wszystko to nie wystarczyło, aby otrzymać odpowiednią liczbę punktów i przejść do wielkiego finału. Występ reprezentanta Polski skomentował sam prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. Co powiedział na temat poczynań Brzozowskiego na scenie?

Jacek Kurski pozytywnie o występie Rafała Brzozowskiego. Reprezentant Polski nie przeszedł do finału Eurowizji

Rafał Brzozowski wystąpił z piosenką „The Ride” na scenie hali Ahoy w Rotterdamie w towarzystwie tancerzy z grupy Volt Agustina Egurroli. Polski reprezentant jeszcze przed wyjazdem do Holandii musiał zmierzyć się z falą negatywnych komentarzy na temat wyboru siebie na tegoroczną Eurowizję. Wielu osobom podoba się jednak piosenka Brzozowskiego.

Opinię na temat występu Brzozowskiego podczas półfinału Eurowizji wydał również Jacek Kurski. Prezes TVP ocenił show wokalisty jako „jeden z najlepszych występów całej Eurowizji 2021” i dodał, że cieszy się, iż Brzozowski nie poddał się negatywnym komentarzom i przytykom przed konkursem, dając z siebie wszystko.

„Z podziwem obserwowałem, jak wspierają cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak” – napisał prezes TVP na Twitterze.

Okazuje się również, że półfinał Eurowizji z udziałem Rafała Brzozowskiego oglądały 4 miliony widzów Telewizji Polskiej.

Jak informował portal "Życie": KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS PEWNEGO ŚLUBU. PAN MŁODY POSTANOWIŁ UCIEC WPROST SPRZED OŁTARZA. PO TYM, CO ZROBIŁA PANNA MŁODA GOŚCIE STANĘLI JAK WRYCI

Przypomnij sobie: POLSKIE RODZINY SPOTKA KORZYŚĆ W RAMACH PROGRAMU POLSKI ŁAD. O NOWYCH ROZWIĄZANIACH DLA POLAKÓW MÓWI WICEMINISTER RODZINY. MOWA O 100 TYS. ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: RAFAŁ BRZOZOWSKI ZA CHWILĘ BĘDZIE REPREZENTOWAŁ POLSKĘ NA EUROWIZJI! JAK MIESZKA LUBIANY POLSKI WOKALISTA? GWIAZDOR TVP MOŻE SIĘ POCHWALIĆ LUKSUSAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: HORTENSJE UPORCZYWIE NIE CHCĄ KWITNĄĆ, MIMO STARANNEJ PIELĘGNACJI I DBANIA O KRZEWY? WINA MOŻE LEŻEĆ W KILKU BŁĘDACH. WAŻNE TRZY KWESTIE