Przed Rafałem Brzozowskim naprawdę gorące dni – już wkrótce na scenie w Rotterdamie będziemy mogli zobaczyć jego występ, w którym będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, jak na co dzień mieszka gwiazdor TVP. We wnętrzach jego apartamentu trudno szukać przepychu i najmodniejszych rozwiązań to na wielu osobach luksus może zrobić wrażenie!

Jak wygląda apartament Rafała Brzozowskiego? To w tych wnętrzach artysta odpoczywa po pracy i regeneruje siły, by jak najlepiej zaprezentować się podczas koncertów.

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Wnętrza mieszkania znanego wokalisty robią wrażenie. To tu odpoczywa między występami

Nie da się ukryć, że kariera muzyczna i telewizyjna Rafała Brzozowskiego w ostatnich latach nabrała zawrotnego wręcz tempa. Od dłuższego czasu oprócz koncertowania, Rafała Brzozowski stał się gwiazdą TVP i prowadzi programy rozrywkowe. Telewizja Polska zdecydowała się w tym roku wystawić Brzozowskiego jako reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji.

Rafał Brzozowski od pewnego czasu jest sam po rozstaniu z byłą ukochaną, Anną Tarnowską. Jak mieszka? Okazuje się, że artysta należy do osób, które nie lubią przepychu i stronią od afiszowania się z majątkiem. Choć jego dwupoziomowy apartament w Warszawie jest luksusowy to piosenkarz lubi klasykę i wybrał stonowane barwy.

jak przekonuje serwis Super Express, w salonie Brzozowskiego możemy zobaczyć odcienie brązu i beżu, a kluczową rolę gra spory stół przy którym z pewnością odbywa się wiele rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Wygodna kanapa zaprasza do obejrzenia dobrego filmu na sporej wielkości telewizorze. W salonie wiele jest również pamiątek piosenkarza.

Na górnym poziomie znajduje się sypialnia muzyka, w której trudno szukać fajerwerków. Widać, że Brzozowski lubi klasykę, gdyż miejsce wypoczynku jest utrzymane w odcieniach brązu. Kuchnia i łazienka także zostały urządzone w klasycznym męskim stylu, ale wrażenie robi jednak kącik muzyczny – tu pełno jest instrumentów, nagród i pamiątek.

Jak informował portal "Życie": PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

Przypomnij sobie: POLSKIE RODZINY SPOTKA KORZYŚĆ W RAMACH PROGRAMU POLSKI ŁAD. O NOWYCH ROZWIĄZANIACH DLA POLAKÓW MÓWI WICEMINISTER RODZINY. MOWA O 100 TYS. ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO