Totalnie zaskakująca sytuacja wydarzyła się podczas pewnego ślubu w mieście Kanpur w Indiach. Mimo wielkiej pompy, pan młody postanowił nie pojawić się na własnym ślubie i porzucił swoja narzeczoną na chwile przed ożenkiem! Co zrobiła w tej przykrej sytuacji panna młoda? Postanowiła poślubić jednego z gości weselnych!

Ten ślub zostanie w pamięci wszystkich obecnych na długo. I choć taka ceremonia powinna być najpiękniejszym dniem w życiu każdego człowieka to ta panna młoda z pewnością nie może zaliczyć go do wymarzonych. Wszystko jednak skończyło się dobrze.

Pan młody uciekł sprzed ołtarza, a niezrażona panna młoda wyszła za mąż za jednego z gości weselnych. Takie rzeczy podczas ślubu w Indiach!

Ten ślub zdecydowanie należał do nietypowych i cała rodzina panny młodej z pewnością będzie go wspominać przez lata. Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas ślubu zorganizowanego w mieście Kanpur, stolicy indyjskiego stanu Uttar Pradesh. Podczas uroczystości zwanej „varmali”, kiedy młoda para wymienia girlandy ślubne nie stawił się pan młody. Ku przerażeniu panny młodej i wściekłości jej rodziny.

Mężczyzna postanowił porzucić narzeczoną na chwilę przed ceremonią. Jak informuje serwis Goniec, rodzina pana młodego postanowiła wybrać nowego kandydata dla oczekującej w strachu panny młodej.

Nowego pana młodego wybrano spośród kawalerów zaproszonych na ślub przez samego byłego narzeczonego dziewczyny. Rodziny obu stron doszły do porozumienia i do ceremonii finalnie doszło. Uciekinier Skutecznie ukrywa się jednak przed służbami od ostatniej niedzieli. Okazuje się, że mundurowi działają na zlecenie nie tylko samej panny młodej, ale i jego krewnych.

Indyjski ślub/Youtube @TampaAerialMedia

Jak informował portal "Życie": PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

Przypomnij sobie: POLSKIE RODZINY SPOTKA KORZYŚĆ W RAMACH PROGRAMU POLSKI ŁAD. O NOWYCH ROZWIĄZANIACH DLA POLAKÓW MÓWI WICEMINISTER RODZINY. MOWA O 100 TYS. ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO