Od tajemniczego zaginięcia zaledwie 3-letniej Madeleine McCann minęło wiele lat. Jak informuje serwis Fakt, obecnie policja wpadła na nowe tropy, które prowadzą aż do Paragwaju! Okazuje się, że funkcjonariusze z Ameryki Południowej odnaleźli zaskakujące powiązania. O co chodzi?

Jak donoszą międzynarodowe służby, 44-letni Christian Brückner, który jest podejrzewany o uprowadzenie Maddie miał być w kontakcie z szajką osób wykorzystujących dzieci. Czy to może być bezpośredni związek z porwaniem i losem małej dziewczynki?

3-letnia Maddie wiele lat temu wpadła w łapy gangu wykorzystującego dzieci? Policja z Paragwaju wpadła na nowy trop

Okazuje się, że policjantom z Paragwaju udało się rozbić międzynarodową siatkę osób molestujących dzieci na całym świecie. Udostępniali oni materiały o wiadomym charakterze.

„Wierzymy, że są elementy, za pomocą których nasze agencje bezpieczeństwa mogą przyczynić się do wyjaśnienia sprawy Madeleine. Kontynuujemy naszą pracę i próbujemy to rozwiązać” – wyznał dziennikarzom NImio Cardozo, pracujący w sekcji paragwajskiej policji, zajmującej się porwaniami.

Zespół paragwajskich policjantów przekazuje informacje do Niemiec, gdzie obecnie przebywa podejrzewany o zamieszanie w porwanie Christian Brückner. To element szerszej układanki, gdyż policjantom z Niemiec udało się zamknąć internetową platformę dla osób wykorzystujących dzieci. Było na niej zarejestrowanych ponad 400 tysięcy użytkowników.

Wśród nich znajduje się obywatel Niemiec, który został zatrzymany w Paragwaju. Czy mógł mieć kontakt z Brücknerem? Służby milcza na ten temat.

Już w 2016 roku do policji wpłynęło zgłoszenie,. W którym powiadamiano o tym, że Madeleine była widziana w Paragwaju, ale śledczym nie udało się wpaść na trop dziewczynki.

Maddie McCann zaginęła 3 maja 2007 roku w trakcie wakacji z rodzicami w portugalskim kurorcie Praia da Luz. Zdaniem niemieckiej prokuratury jest wysoce prawdopodobne, ze dziewczynka nie żyje. O porwanie podejrzewany jest właśnie Christian Brückner, który odsiaduje wyrok za wykorzystanie amerykańskiej turystki. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Jak informował portal "Życie": KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS PEWNEGO ŚLUBU. PAN MŁODY POSTANOWIŁ UCIEC WPROST SPRZED OŁTARZA. PO TYM, CO ZROBIŁA PANNA MŁODA GOŚCIE STANĘLI JAK WRYCI

Przypomnij sobie: POLSKIE RODZINY SPOTKA KORZYŚĆ W RAMACH PROGRAMU POLSKI ŁAD. O NOWYCH ROZWIĄZANIACH DLA POLAKÓW MÓWI WICEMINISTER RODZINY. MOWA O 100 TYS. ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: RAFAŁ BRZOZOWSKI ZA CHWILĘ BĘDZIE REPREZENTOWAŁ POLSKĘ NA EUROWIZJI! JAK MIESZKA LUBIANY POLSKI WOKALISTA? GWIAZDOR TVP MOŻE SIĘ POCHWALIĆ LUKSUSAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: HORTENSJE UPORCZYWIE NIE CHCĄ KWITNĄĆ, MIMO STARANNEJ PIELĘGNACJI I DBANIA O KRZEWY? WINA MOŻE LEŻEĆ W KILKU BŁĘDACH. WAŻNE TRZY KWESTIE