Agnieszka Chylińska w show-biznesowym świecie obraca się już od lat. Mimo to artystce udaje się zachować swoją prywatność dla siebie – dzieli się ze światem tylko tym, co chce powiedzieć innym.

Trzeba przyznać, że gwiazda wie, jak sprawić, by się o niej mówiło – od lat pozostaje na językach. Co jakiś czas zbiera się na odwagę i opowiada o swoim życiu prywatnym, które na co dzień trzyma w sekrecie.

Agnieszka Chylińska/ instagram: agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska/ instagram: agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska/ instagram: agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska w wyznaniu o związkach

Jakiś czas temu opowiedziała o swoich dzieciach – wspomniała, że dwoje z trojga potrzebuje „specjalnej opieki”. Fani połączyli kropki i zrozumieli, że najprawdopodobniej chodzi o autyzm.

Teraz gwiazda poczyniła wyznanie o miłości. Portal WP zauważa, że od około 11 lat jest żoną pewnego mężczyzny, który od świata gwiazd trzyma się z daleka, Marka.

Wiadomo o nim niewiele – lata temu projektował plakaty oraz okładki płyt zespołu O.N.A. W maju 2020 roku opowiadała o tym, jak ważni byli dla niej mężczyźni – ojciec, brat i „wszyscy ci zbuntowani”, czyli koledzy z zespołu O.N.A. i kolejnych formacji.

Teraz wyznała prawdę o związkach, Zauważyła, że dotychczas obok niej „zawsze musiał być ktoś”. Wyznała, że jej relacje były różne – dłuższe i krótsze, była traktowana lepiej i gorzej.

Jednak dodała, że wszystko zmieniło się, gdy poznała „miłość z wyboru”, „bez żebrów i błagań na kolanach (…) bez krzyków, awantur i niepewności”.

Agnieszka Chylińska była w wielu związkach, a w 2002 roku wzięła ślub z Krzysztofem Krysiakiem, z którym spotykała się od 1996. Jednak małżonkowie rozwiedli się po około roku.

Czyżby to Marek był mężczyzną jej życia?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: POLACY MAJĄ SZANSĘ NA WIĘKSZE PIENIĄDZE. JUŻ ZA KILKA DNI RZĄD PRZEDSTAWI NOWĄ ODSŁONĘ POPULARNEGO ŚWIADCZENIA. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: CZY TO KONIEC MAŁŻEŃSTWA KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE? ZASKAKUJĄCE SŁOWA Z UST BLISKIEJ OSOBY. JEJ PRZEPOWIEDNIE JAK DOTYCHCZAS SIĘ SPRAWDZAŁY

Z życia gwiazd: TESTAMENT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MOCNO ZASKAKUJE. SYN ARTYSTY WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ