„M jak miłość” to serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Po ponad dwudziestu latach przed telewizorami wciąż gromadzi się spore grono widzów, którzy bacznie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów.

Przez cały ten czas w produkcji nastąpiło sporo zmian, wielu aktorów odeszło, pojawiły się również nowe gwiazdy. Część obsady jest obecna na planie od początku, jednak spore grono aktorów i odgrywanych przez nich postaci przygodę w „M jak miłość” rozpoczęło dużo później niż na początku emisji.

"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD
"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD

Gwiazda „M jak miłość” wraca na plan

Sporą sensację wzbudził fakt, że choć jakiś czas temu odeszła, teraz jedna z największych gwiazd serialu „M jak miłość” już szykuje się do powrotu. Widzowie nie posiadają się z radości!

Mowa o Barbarze Kurdej-Szatan, która w serialu występuje od 7 lat. Jej postać to Joanna Chodakowska. Widzowie bardzo polubili kreację aktorską Basi.

Gdy zaszła w ciążę, musiała przerwać pracę na planie serialu. Teraz jednak Barbara Kurdej-Szatan czuje się już na siłach, by wrócić do obowiązków zawodowych. Urodziła syna 23 września 2020 roku i po kilku miesiącach chce już wrócić na plan.

"M jak miłość". Źródło: Youtube Onet100
"M jak miłość". Źródło: Youtube Onet100

Portal Lelum zauważa, że Basia Kurdej-Szatan ujawniła, iż produkcja serialu zamierzała ogłosić jej powrót bardziej „hucznie”. Teraz wieść się już rozniosła, a fani bardzo cieszą się na nowe odcinki z udziałem aktorki.

Czekacie na ich emisję?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POWRÓT DO NORMALNOŚCI SPRZED PANDEMII JEST CORAZ BLIŻEJ? JUŻ NIEBAWEM BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA OTWARTYM POWIETRZU

O tym się mówi w Polsce: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ WYDAŁ KOLEJNE OSTRZEŻENIE! W WIELU MIEJSCACH NASZEGO KRAJU BĘDZIE BARDZO NIEBEZPIECZNIE

O tym się mówi na świecie: WIELKA GRATKA DLA FANÓW HISTORII. CZY NIEMCY OSTRZEGALI POLAKÓW PRZED PRZYKRYM LOSEM W OKRESIE 1939-1945? ARCHEOLODZY DOKONALI PORUSZAJĄCYCH ODKRYĆ

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK PRZEŻYWA WIELKI SMUTEK. ODESZŁA BLISKA MU OSOBA. FANI KRÓLA DISCO POLO PRZESYŁAJĄ WYRAZY WSPÓŁCZUCIA. RODZINA MARTYNIUKÓW WE ŁZACH