Sylwia Wysocka została napadnięta. Aktorka trafiła do szpitala. Podczas napaści doznała wielu obrażeń, które spowodowały, że wymagana była hospitalizacja.

Sylwia Wysocka padła ofiarą napaści

Sylwia Wysocka jest aktorką, która kojarzyć możemy między innymi z takich produkcji jak Ojciec Mateusz czy Na Wspólnej. Kobieta podzielila sie w mediach społecznościowych trudna sytuacją. Jak wyznała to sprawy, których nie wolno zamiatać pod dywan.

Okazuje się, że aktorka padła ofiarą napaści. O Sprawcy kradzieży z pobiciem aktorka nie zamierza wspominać dla dobra sprawy. Sprawa będzie miala swój finał w sądzie. Sylwia Wysocka skorzystała z pomocy prawnika. Jak udało się ustalić aktorka została okradziona i pobita. Skradziony został jej portfel, dokumenty, karty kredytowe i telefon. Aktorka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Aktorka ma złamaną rękę i w kilku miejscach kręgosłup.

-Wysocka: o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan- wyznała w rozmowie z Rewią. To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas.

Aktorka nie zamierza zdradzać zbyt wielu szczegółów sprawy, która jest w toku. Wszystko dla dobra śledztwa. Wiadomo, że sprawę bada Policja. Aktorka korzysta także z pomocy prawnika.

Sylwia Wysocka
Sylwia Wysocka

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA