Minęło już niemal półtora miesiąca od śmierci Krzysztofa Krawczyka, jednak media wciąż dopatrują się nowych szczegółów z życia artysty i jego najbliższych. Wdowa po artyście, Ewa Krawczyk, co jakiś czas komentuje doniesienia, które pojawiają się na portalach plotkarskich.

Od niedawna głośno zrobiło się o sytuacji syna artysty. Krzysztof Krawczyk junior ma poważne problemy – jest chory na epilepsję i mieszka w fatalnych warunkach, a niska renta ledwie wystarcza mu na życie.

Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

Syn muzyka twierdzi, że jego macocha, Ewa Krawczyk, jest odpowiedzialna za to, że niemal nie miał kontaktu z tatą. Teraz wdowa po artyście postanowiła odeprzeć zarzuty.

Ewa Krawczyk o swoim pasierbie

Super Express zauważa, że zdaniem Andrzeja Kosmali „junior jest zmanipulowany przez złych ludzi”. Jednak młody Krawczyk twierdzi, że nie dopuszczono go nawet do trumny taty podczas pogrzebu.

W TVN ukazał się dwuczęściowy reportaż, którego bohaterem był Krzysztof junior. Wywiad został podzielony na dwie części – część została nagrana przed śmiercią jego taty, a część już po pogrzebie.

Przyznał, że mieszkał z mamą. Jego ojciec czasem przyjeżdżał i kupował mu płyty albo zabierał do kina. „To było wspaniałe, ale to było ponad 40 lat temu” – wspomina.

Krzysztof Krawczyk junior. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk junior. Źródło: Youtube Arczi Membordini

Dodał, że w ostatnim czasie ich kontakt był znikomy – Krzysztof Krawczyk nie odbierał telefonu, a Ewa Krawczyk informowała, że syn nie może rozmawiać z ojcem.

Co na to Ewa Krawczyk? Jak orzekła: „nie będzie komentowała dokumentu TVN”. Dlaczego? Ponieważ „był on nakręcony w styczniu tego roku”, jeszcze za życia Krzysztofa. Dodała, że „gdyby to widział, to by się załamał”.

Z kolei Andrzej Kosmala twierdzi, że syn Krzysztofa Krawczyka uległ manipulacji „złych ludzi” i postępuje według ich woli, a „sprawa się wyjaśni na drodze prawnej”. Według jego słów Ewa Krawczyk chce pogodzić się z Krzysztofem juniorem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: POLACY MAJĄ SZANSĘ NA WIĘKSZE PIENIĄDZE. JUŻ ZA KILKA DNI RZĄD PRZEDSTAWI NOWĄ ODSŁONĘ POPULARNEGO ŚWIADCZENIA. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: CZY TO KONIEC MAŁŻEŃSTWA KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE? ZASKAKUJĄCE SŁOWA Z UST BLISKIEJ OSOBY. JEJ PRZEPOWIEDNIE JAK DOTYCHCZAS SIĘ SPRAWDZAŁY

Z życia gwiazd: TESTAMENT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MOCNO ZASKAKUJE. SYN ARTYSTY WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ