Rafał Szołtysik dał się poznać milionom Polaków jako bardzo uzdolniony chłopiec. W wieku zaledwie trzech lat wziął udział w programie „Mam Talent!”. Wszyscy byli oczarowani jego występem.

Utalentowane dziecko przyszło do TVN po to, by… wyrecytować wiersz. Nie było to jednak coś, obok czego da się przejść obojętnie – bo i jego wybór był niezwykły. Pokochali go jurorzy i publiczność.

Teraz cudowny chłopiec ma już 10 lat – ostatnio świętował urodziny. Poznalibyście, że to to samo dziecko?

Rafał Szołtysik zrobił furorę w „Mam Talent”. Ma już 10 lat

Portal Goniec zauważa, że wystarczył krótki występ w „Mam Talent”, by Rafałka pokochali widzowie i jurorzy. Rozczulił wszystkich. Trzylatek przyszedł wówczas ubrany w tradycyjny strój i wyrecytował inwokację „Pana Tadeusza”, dodając do niego śląski akcent.

Okazuje się, że wówczas trzyletnie dziecko ćwiczyło ten występ do perfekcji przez pół swojego ówczesnego życia. Widzowie i jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem tego, co zaprezentował malec.

Rodzice dziecka mówili, że Rafał Szołtysik sam nauczył się fragmentu epopei narodowej – czytano mu przed snem tego typu utwory literackie. Mama chłopca utrzymywała, że świetnie recytuje dzięki talentowi, który odziedziczył po tacie.

Rafał Szołtysik skończył teraz już dziesięć lat. Na Facebooku pojawiło się jego aktualne zdjęcie. Póki co nie wiadomo, czym będzie się zajmować i czy będzie chciał zostać osobą publiczną.

Poznalibyście w nim tego uroczego trzylatka ze sceny „Mam Talent”?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: POLACY MAJĄ SZANSĘ NA WIĘKSZE PIENIĄDZE. JUŻ ZA KILKA DNI RZĄD PRZEDSTAWI NOWĄ ODSŁONĘ POPULARNEGO ŚWIADCZENIA. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: CZY TO KONIEC MAŁŻEŃSTWA KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE? ZASKAKUJĄCE SŁOWA Z UST BLISKIEJ OSOBY. JEJ PRZEPOWIEDNIE JAK DOTYCHCZAS SIĘ SPRAWDZAŁY

Z życia gwiazd: TESTAMENT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MOCNO ZASKAKUJE. SYN ARTYSTY WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. INTERNAUCI NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ