Brytyjczycy przecierają oczy ze zdumienia. Informacja, ktora pojawila sie w mediach naprawde sporo namieszała. Tego jeszcze nie było!!

Brytyjskie media uśmierciły królową. Takiej afery jeszcze nie było!

Królowa Elżbieta, książę Filip/ https://www.fakt.pl/
Królowa Elżbieta, książę Filip/ https://www.fakt.pl/
Królowa Elżbieta, książę Filip/ https://www.fakt.pl/

Brytyjczycy nie byli przygotowani na taką sytuację. W jednej ze snaidaniowek ogłoszono odejście królowej Elżbiety. Widzowie byli przerażeni. To byłaby prawdziwa tragedia. 17 kwietnia Wielka Brytania pochowała księcia Filipa, który przez wiele lat był mężem królowej.

Rodzina królewska jest jedną z najpopularniejszych familii na świecie. Opinia publiczna przygląda się jej członkom z zapartym tchem.

Pierwsze skrzypce gra oczywiście królowa Elżbieta, choć William i Kate oraz Meghan i Harry są również ciekawymi i bacznie obserwowanymi postaciami, które wysuwają się na pierwszy plan. Monarchini ma już niemal 94 lata, a od 60 lat panuje w Wielkiej Brytanii. Ostatnio popularny program śniadaniowy pt. Good Morning Britain ogłosił, że… Elżbieta II nie żyje! Wszystko przez program na żywo, podczas którego doszło do niefortunnej pomyłki.

-Dużo rozmawialiśmy o księciu Filipie po śmierci królowej.- usłyszeli Brytyjczycy. - Przepraszam, ale muszę coś sprostować. Myślę, że mogłem przypadkowo ogłosić „śmierć królowej”. - dodał po chwili Alastair Campbell.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: AGATA DUDA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE NIE MOŻE CHODZIĆ. WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ DOLEGA PIERWSZEJ DAMIE. TO EFEKT WYPADKU

O tym się mówi w Polsce: CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA