Ewa Szykulska to jedna z aktorek, której role z pewnością przejdą do historii. Choć osiągnęła już wiek emerytalny, wciąż przyjmuje kolejne propozycje zawodowe.

Gwiazda postanowiła opowiedzieć o swojej sytuacji. Jak przekazuje portal Goniec, to, że gra w kolejnych produkcjach, to nie tylko przejaw pasji – Ewa Szykulska dorabia w ten sposób do emerytury.

Ewa Szykulska. Źródło: Youtube ATM Grupa
Ewa Szykulska. Źródło: Youtube ATM Grupa

Ewa Szykulska o swojej emeryturze

Choć Ewa Szykulska ma już 71 lat, wciąż jest aktywna zawodowo – ostatnio grała m.in. w nowej produkcji, którą można obejrzeć na Netflixie. Aktorka przyznała, że nie ma zbyt wysokiej emerytury.

Gwiazda pojawiła się w serialu „Sexify”, w którym odegrała rolę drugoplanową – wcieliła się w portierkę w akademiku, która choć nieczęsto pojawia się na ekranie, to jednak jest ważną postacią.

Ewa Szykulska wyznała, że choć ma 71 lat i mogłaby darować sobie granie, „nie zamyka się na nowe oferty pracy”. Nazywa to „zagospodarowaniem sobie życia” oraz przyznaje, że nawet najdrobniejszych ról nie traktuje jak czegoś mniej ważnego.

Ewa Szykulska. Źródło: Youtube ATM Grupa
Ewa Szykulska. Źródło: Youtube ATM Grupa

Dodała, że musi pracować, „dopóki będzie w stanie podrywać się z łóżka”. Przyznała także, że choć wydaje nam się, że artyści mają ogromne emerytury, wcale tak nie jest – żeby się utrzymać, często pracują do końca życia.

Wyjaśniła jednak, że pieniądze nie są najważniejsze, dlatego nie wydaje więcej niż zarabia. I choć jest coraz starsza, nie narzeka na brak nowych propozycji – chętnie przyjmuje większość z nich. Dodała, że ma także problemy zdrowotne, ale, jak przyznała, nie chce się nad sobą użalać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA