Drugi półfinał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski, Rafał Brzozowski, intensywnie przygotowuje się do czekającego go występu.

Portal JastrząbPost zauważa, że muzyk w sobotę udał się do Rotterdamu. Trwają przygotowania do ważnego występu w konkursie piosenki. Rafał Brzozowski zaprezentuje utwór „The Ride” 20 maja, a jeśli uda mu się przejść dalej, wystąpi w finale.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

Rafał Brzozowski na próbie do Eurowizji 2021 w Rotterdamie

Rafał Brzozowski 20 maja wykona piosenkę „The Ride” na scenie w Ahoy Arena. Podczas prób widać, że w występie pojawią się nawiązania do teledysku, który niedawno trafił do serwisu YouTube i wywołał olbrzymie emocje.

To jednak nie wszystko – „Brzoza” szykuje dla nas niespodzianki, np. krótki występ tancerki.

W sieci pojawił się krótki filmik z próby. Widać, że Rafał Brzozowski ma na sobie czarny strój, a występ zaczyna w charakterystycznych okularach.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

Wokół niego tańczą tancerze z Egurrola Dance Studio, m.in. Daniel Borzewski, który w 2019 roku został okrzyknięty Misterem Polski. Wszyscy tancerze mają białe stroje, dzięki czemu Rafał jeszcze bardziej wyróżnia się na ich tle.

Na występie nie zabraknie też efektów specjalnych – pojawia się pirotechnika.

Widać, że Rafał Brzozowski podczas wykonywania słynnego na cały świat utworu czuje się jak ryba w wodzie, a na kamerach można zauważyć, jak dobrze wczuwa się w klimat.

Co ciekawe, kobiece chórki są odtwarzane z taśmy – Eurowizja dopuszcza taką możliwość od tego roku.

Jak wam się podoba występ Brzozowskiego? Ma szanse na finał?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA