Bogumiła Wander przed laty była prezenterką wprost uwielbianą przez Polaków. Cieszyła się ogromną popularnością oraz sympatią. Piękna gwiazda występowała na srebrnym ekranie, zawsze pokazywała klasę i zaangażowanie.

Niestety, teraz jest to niemożliwe – Bogumiła Wander ze względu na chorobę dwa lata temu trafiła do domu opieki w Konstancinie pod Warszawą. 77-letnia gwiazda wciąż tam przebywa. Jej mąż postanowił opowiedzieć, jaki jest jej stan.

Bogumiła Wander/Youtube @Plotki Rozrywka
Bogumiła Wander/Youtube @Plotki Rozrywka

Jaki jest stan zdrowia Bogumiły Wander?

Pomponik przypomina, że popularna prezenterka cierpi na chorobę Alzheimera. Gdy zaczęła mieć coraz poważniejsze kłopoty ze zdrowiem, wylądowała w domu opieki. W ostatnich chwilach, gdy pokazywała się publicznie, sprawiała wrażenie zagubionej, a na jej szyi wisiał naszyjnik z numerem telefonu.

Gdy Krzysztof Baranowski nie był już w stanie opiekować się żoną, sprzedał mieszkanie i umieścił ją w domu opieki w Konstancinie. Przez pandemię bardzo długo nie mógł zobaczyć się z ukochaną przez pandemię, jednak okazja na widzenie nadarzyła się w lutym 2021 roku.

Bogumiła Wander/Youtube @Wideoportal
Bogumiła Wander/Youtube @Wideoportal

Jak wspomina mężczyzna, Bogumiła Wander fizycznie wciąż jest w formie. Przyznał jednak, że „umysłowo to już inny świat”, jego żona „żyje w innym świecie”.

Wcześniej odwiedziny były niemożliwe – widywał Bogumiłę Wander tylko na filmikach oraz zdjęciach od jej opiekunów. Teraz, gdy wznowiono odwiedziny, widzi, że choroba postępuje – podczas ostatniej wizyty jego żona nie wiedziała, kim jest.

Krzysztof Baranowski przyznał, że Bogumiła Wander go nie poznaje. Liczy jednak, że „może coś się zmieni”, gdy będzie ją teraz częściej odwiedzać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA