Meghan Markle musiała zostać hospitalizowana. Ukochana Harrego trafiła do szpitala w Santa Barbara. Jak udało się ustalić poród aktorki może rozpocząć się w każdej chwili.

Od jakiegoś czasu co jakiś czas pojawiały się plotki o kolejnej ciąży Meghan, jednak dotychczas para nie komentowała ich (okazało się, że Markle była już po raz drugi w stanie błogosławionym, jednak straciła dziecko). Teraz to oficjalne – Archie doczeka się rodzeństwa!

Meghan i Harry zostali rodzicami po raz pierwszy 6 maja 2019 roku, kiedy to na świecie pojawił się Archie. Teraz Meghan jest w kolejnej ciąży. Okazuje się, że musiała być hospitalizowana. Moe urodzić w każdej chwili. To pokrzyżowało jej plany o wymarzonym porodzie w domu.

Meghan i Harry nie ukrywali, że chcieli zostać rodzicami po raz kolejny. Niestety w mediach pojawiła się smutna wiadomość o stracie Sussexów. Okazało się, że Meghan i Harry spodziewali się dziecka. Niestety, księżna poroniła. Ciążę straciła w lipcu tego roku. Nie wiadomo, w którym miesiącu była Markle.

Żona księcia Harry’ego zmuszona była trafić do szpitala w Santa Barbara. Jak donosi źródło Meghan chciała upewnić się, czy zdoła urodzić w domu, tak jak zaplanowała. - Meghan chce urodzić swoje drugie dziecko w domu, ale pojechała do szpitala, aby upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Mówi się, że może urodzić przed terminem.- zdradza informator.

Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle

Jak informował portal "Życie": NAPIĘTA ATMOSFERA W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘ WILLIAM ORAZ KSIĘŻNA KATE NIE ZAMIERZAJĄ ZAPOMNIEĆ O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA