Tymoteusz Szydło jako syn byłej premier, Beaty Szydło, od wielu lat żyje na świeczniku. Jego kolejne życiowe posunięcia są obserwowane przez tłumy i ciężko jest mu zachować całkowitą prywatność.

Na oczach całej Polski podążał drogą, która zbliżała go do Boga. Wszyscy obserwowali jego posługę. Jako ksiądz sprawdzał się niezbyt długo – nagle zapadł się pod ziemię.

Wtedy pojawiły się plotki, jakoby Tymoteusz Szydło miał zostać ojcem. Okazały się nieprawdziwe, a prokuratura bada ataki na byłego duchownego.

Tymoteusz Szydło. Źródło: Youtube Studio TV NIEDZIELA
Tymoteusz Szydło. Źródło: Youtube Studio TV NIEDZIELA

Prokuratura zajmuje się sprawą Tymoteusza Szydło

Portal Goniec informuje, że prokuratura zabrała się za tę sprawę na szeroką skalę. Trwają przesłuchania w Polsce i za granicą – okazuje się, że nawet pisarz Piotr Surmaczyński dostał wezwanie do konsulatu w Londynie, gdzie teraz przebywa.

Gdy pojawił się na miejscu, sądził, że „zachowuje się praworządnie”. Jak ze zdumieniem przyznał, „nigdy nie spodziewał się, że w polskiej placówce dyplomatycznej będzie dyskutował na temat życia seksualnego księży”.

Zadano mu osiem pytań, które przesłała prokuratura. Miał wytłumaczyć się z tekstów, które rzekomo godziły w dobre imię Tymoteusza Szydło. Pokazano mu kilka wydrukowanych postów facebookowych, z których, jak twierdzi, nic nie wynikało.

Tymoteusz Szydło/Youtube @GOSSIP TV
Tymoteusz Szydło/Youtube @GOSSIP TV

Spytano go także, skąd wiedział, że Szydło rzekomo miał kontakty seksualne z osobą poniżej 15. roku życia. Pisarz był zdumiony charakterem przesłuchania oraz pytaniami, które mu zadawano.

Twierdzi on, że całość to sprawa o charakterze politycznym, zmierzająca do zastraszenia kolejnych ludzi, by nie publikowali oni treści na temat Tymoteusza Szydło.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: KIEDY W POLSCE DOCZEKAMY SIĘ KOŃCA PANDEMII? NIEOCZEKIWANIE GŁOS W SPRAWIE POSTANOWIŁ ZABRAĆ PREZYDENT. ANDRZEJ DUDA POWIEDZIAŁ KILKA SŁÓW O WAKACJACH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY NIE WRÓCI DO WIELKIEJ BRYTANII? BOLESNE WIEŚCI DLA KSIĘCIA WILLIAMA I RESZTY RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: KINGA DUDA JEST MOCNO ZESTRESOWANA SWOJĄ NOWĄ PRACĄ? MŁODA PANI PRAWNIK ZOSTAŁA PRZYŁAPANA, GDY POŚWIĘCAŁA SIĘ SWOJEMU NAŁOGOWI