Martyna Wojciechowska od lat odwiedza najbardziej oddalone części globu i poznaje nowe kultury, obyczaje oraz miejsca. To nie tylko jej wielka pasja, ale również źródło utrzymania – zawodowo zajmuje się podróżami, które są rejestrowane przez kamery, a następnie emitowane w programie „Kobieta na krańcu świata”.

46-letnia podróżniczka ma ogromne doświadczenie w wyprawach, jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z jej planem – zdarzają się sytuacje, w których jej życie jest zagrożone.

Martyna Wojciechowska miała wypadek. Co się stało?

Portal Pomponik zauważa, że tym razem nie było inaczej – doszło do wypadku z udziałem podróżniczki. Czy nic jej nie jest? Jak się czuje?

Martyna Wojciechowska z pasją pracuje nad programem „Kobieta na krańcu świata” i pokazuje Polakom najodleglejsze miejsca oraz kultury. Czasami zdarza się, że coś nie idzie po jej myśli.

Prywatnie podróżniczka ma córkę, Marysię, oraz partnera, Przemysława Kossakowskiego. To rodzina ją uskrzydla – znajduje w niej siłę i jest bardzo szczęśliwa.

Gdy wyrusza w drogę, chętnie pokazuje fanom, jak przebiega cała wyprawa. Nie inaczej było tym razem, chociaż nie tak miało być. Podróżniczka ujawniła, że doszło do wypadku.

Martyna Wojciechowska pokazała, co się stało, na zdjęciu. Wpis na Instagram zmartwił fanów. Jak zdradziła, podczas nagrywek do 13. sezonu „Kobiety na krańcu świata” samochód, którym jechała, złapał gumę… Choć to mało powiedziane – jak ujawniła Wojciechowska, jedna z opon po prostu eksplodowała.

Na całe szczęście podróżniczka jest cała i zdrowa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA MILIONÓW POLAKÓW. MINISTERSTWO ZDROWIA I NFZ ZAPOWIADAJĄ WZNOWIENIE WAŻNEJ DZIAŁALNOŚCI SZPITALI. POCZĄTEK JUŻ 4 MAJA

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: KAMIL STOCH POSIADACZEM POTĘŻNEGO MAJĄTKU? UWIELBIANY POLSKI SKOCZEK ZAROBIŁ WRĘCZ ASTRONOMICZNE PIENIĄDZE. SUMĄ PRZEBIŁ SWOICH KOLEGÓW I KONKURENTÓW