Daniel Martyniuk, syn Zenka oraz Danuty Martyniuków, dał się poznać jako osoba, której z prawem często jest nie po drodze. Jego wyskoki budziły ogólne zdumienie, a opinia publiczna nie potrafiła zrozumieć wielu działań celebryty.

Odpowiadał m.in. za przekroczenia prędkości, złamanie zasad kwarantanny czy wreszcie posiadanie narkotyków. Jego kolejne wybryki to m.in. publiczne obrażanie innych czy awantury domowe.

Wygląda jednak na to, że teraz przemyślał swoje zachowanie i planuje wielką zmianę – a przynajmniej tak można myśleć, spoglądając na jego Instagrama. Zamiast afer są tam zdjęcia… sami zobaczcie!

Daniel Martyniuk odpływa w daleki rejs?

Co niektórzy zauważają, że młody Martyniuk mógł potraktować serio słowa Krzysztofa Krawczyka „parostatkiem w piękny rejs”, tylko ze względów ekonomicznych chce zmienić typ pojazdu, którym będzie się poruszać.

Syn Zenka Martyniuka, od niedawna rozwodnik, po skończeniu medialnego obrażania matki swojego dziecka przez jakiś czas dał o sobie zapomnieć, nie uczestnicząc w nowych aferach.

Teraz powrócił – Pudelek zauważa, że były właściciel baru w Białymstoku, który sprzedano przez nierentowność, znalazł sobie nowe zajęcie. Kiedyś kochał żeglować i najwidoczniej do tego wraca.

Daniel Martyniuk postanowił zmienić opis na swoim koncie na Instagramie. Wpisał tam po łacinie „Gwiazdy żeglarzom drogę wskazują” oraz „Uczysz orła latać?”.

Taki orzeł jak on najwyraźniej świetnie radzi sobie sam – dodał kilka zdjęć, m.in. fotkę z portu oraz grafikę z różą wiatrów. Czyżby planował daleki rejs?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI