Jak informuje portal Radio Zet, wczoraj w programie Dzień Dobry TVN gościły młode i obiecujące wokalistki, które mogliśmy poznać podczas ich udziału w popularnym programie The Voice Kids.

Co więcej, gościem programu był także Adam Drzewicki, dobrze znany wielu osobom. Mężczyzna prowadzi bowiem kanał „Matura to bzdura”, który na platformie YouTube ma kilkanaście tysięcy subskrypcji!

Jak wiadomo nieuchronnie zbliżają się matury. Z tego też powodu Adam Drzewicki zadał młodym dziewczynom kilka pytań, które mocno łączą się z wiedzą, jaka jest niezbędna podczas zdawania matur. Warto zaznaczyć, że Natalia Zastępa jest tegoroczną maturzystką, natomiast druga z dziewczyn – Carla Fernandes przygotowywała się do matury międzynarodowej, jednak ta, z powodu pandemii została odwołana.

Youtuber sprawdził wiedzę maturzystek

Adam Drzewicki sprawdził, czy dziewczyny potrafią rozpoznać Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz Adama Mickiewicza. Ponadto zweryfikował ich wiedzę matematyczną oraz geograficzną. Jednak maturzystki nie poradziły sobie z jednym z pytań. Prowadzący „Matura to bzdura” zapytał bowiem, o trylogię Mickiewicza.

Jak wiadomo chodziło tutaj o trylogię Sienkiewicza, a Drzewicki specjalnie popełnił ten błąd. Jednak dziewczyny nie wybrnęły z tego pytania, co mocno zirytowało oglądających. W sieci pojawiło się mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy w kierunku młodych dziewczyn.

Dziewczyny nie pozostały obojętne na hejt

- Niestety dzisiejszy poziom osób kończących szkoły średnie w większości jest żenujący. Czasami człowiek się zastanawia jak oni te szkoły kończą. A potem idą na studia i zgrywają wielce wykształconych – napisał jeden z komentujących.

Co ciekawe, Natalia Zastępa postanowiła nie być obojętna na takie głosy i odpowiedziała komentującym.

- Dziękuję bardzo za troskę! Proszę się jednak nie martwić o moje wykształcenie, ja po próbnych maturach nie mam czym się martwić. Zalecam trochę więcej empatii do drugiego człowieka. Wszystkiego dobrego - napisała maturzystka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZADKO SPOTYKANE ZJAWISKO NA POLSKIM MORZU! ŚWIADKOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ

O tym się mówi w Polsce: HANIEBNE SCENY POD KLASZTOREM. POLICJA PROSI O PILNĄ POMOC. CO SIĘ STAŁO

O tym się mówi na świecie: RODZINA ODZIEDZICZYŁA PO DZIADKU CAŁKIEM ZAMUROWANY GARAŻ. PRZEZ LATA NIKT NIE ZAGLĄDAŁ DO ŚRODKA. GDY BLISCY ZBURZYLI JEDNĄ ŚCIANĘ STANĘLI JAK WRYCI

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK - MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI