Ilona i Adrian z programu „Rolnik szuka żony” byli ulubieńcami telewidzów. Swego czasu wydawało się, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa i że czekają ich długie wspólne lata.

Jednak jakiś czas temu pojawiły się pierwsze plotki o ich rozstaniu. Mówiło się, że Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja nie są już parą. Choć wtedy zaprzeczali, dziś sami przyznali, że nie są już razem.

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” rozstali się

Pudelek zauważa, że uczestnicy szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” w końcu potwierdzili doniesienia o rozstaniu. Adrian Berkowicz pokusił się o komentarz w tej sprawie w osobnym poście na Instagramie.

Mężczyzna mieszkał już nawet ze swoją wybranką. Niestety, coś poszło nie tak – choć miesiącami chętnie pokazywali się razem, teraz wszystko się zmieniło. Nie będzie więcej wspólnych zdjęć.

Już przed paroma miesiącami mówiło się, że doszło u nich do awantury, po której Adrian wyprowadził się z powrotem do rodziny, jednak wtedy zaprzeczali.

Teraz mężczyzna sam powiadomił fanów, że nie są już razem. Pokazał fotografię, którą nazwał ich ostatnim wspólnym zdjęciem. Podziękował Ilonie za czas, który razem spędzili, i to, co dała mu ta znajomość. Życzył byłej partnerce szczęścia.

Ilona Kurzeja wciąż nie skomentowała sprawy. Internauci zauważają jednak, że Adrian zrobił to bezbłędnie – z klasą, bez publicznego prania brudów, jak prawdziwy dżentelmen.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MASZ TAKĄ MONETĘ Z PRL-U W DOMU? LEPIEJ ZAJRZEĆ NA STRYCH, BO MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ! OBECNIE WARTOŚĆ TO KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH. JEST RZADKA

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA WIELKIE ZMIANY. RZĄD ZAMIERZA PRZEDSTAWIĆ WAŻNĄ NOWOŚĆ. SĄ INFORMACJE DOTYCZĄCE PLANÓW DOTYCZACYCH SZCZEPIEŃ

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: BLISCY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM ZAMIESZANIEM WOKÓŁ ARTYSTY. Z OKAZJI SKORZYSTALI OSZUŚCI. FANÓW PIOSENKARZA OSTRZEGA ANDRZEJ KOSMALA