Józef, uczestnik siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” emitowanego przez Telewizję Polską, był jedną z twarzy show i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych postaci. Dziś 67-letni wdowiec jest znowu zakochany, jego wybranka nie jest Polką.

Portal Radio Zet zauważa, że serce Józefa należy do kobiety młodszej od niego o 14 lat. Jego ukochana pochodzi z Ukrainy. Miłość przyszła do niego po udziale w programie.

Józef z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Józef z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

67-latek mieszkał w miejscowości Tarzymiechy Trzecie. Podczas emisji programu „Rolnik szuka żony” wielokrotnie zarzucano mu brak dobrych manier i wyczucia – zdarzało mu się żartować w niestosowny sposób, dotykać kandydatki i zawstydzać je. Nie obyło się bez interwencji TVP.

Józef z „Rolnik szuka żony” jest zakochany

W końcu Grażyna oraz Apolonia odrzuciły względy rolnika, a Ewa, która była gotowa się z nim związać, została odprawiona przez niego samego. Józef dalej szukał miłości, teraz przez internet – przez portale randkowe.

67-latek wziął udział w „Rolniku”, by znaleźć nową miłość. Rodzina uznała, że w ten sposób wystawia się na pośmiewisko, i odsunęła się od Józefa. Ten jednak nie poddał się – w końcu dopiął swego i ponownie się zakochał.

Jego wybranka to o 14 lat młodsza Nela z Ukrainy. Poznali się przez portal randkowy. Józef przeprowadził się do niej, mieszkają w pobliżu Łucka. Rolnik sam mówi, że ta relacja jest poważna i są szanse, że staną na ślubnym kobiercu.

Józef zauważa, że „Polki się na nim nie poznały” i były zbyt wymagające. Dlatego odnalazł miłość za granicą.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

O tym się mówi w Polsce: JAKA BĘDZIE TEGOROCZNA WIELKANOC DLA POLAKÓW? ŚWIĘTA SPĘDZIMY Z ZAKAZEM PRZEMIESZCZANIA SIĘ? LEKARZE WYJAŚNIAJĄ, DLACZEGO TO WŁAŚCIWA DROGA

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ NASZEGO SKOCZKA WYWOŁAŁO NIEMAŁE ZAMIESZANIE! CZYM KAMIL STOCH ZAJMUJE SIĘ W PRZERWIE MIĘDZY ZAWODAMI