Obecny sezon w skokach narciarskich jest nieco inny niż wszystkie dotychczasowe. Z uwagi na pandemię koronawirusa niektóre państwa w ostatniej chwili podejmują decyzję o rezygnacji z organizacji niektórych zawodów.

Ogromna duma polskiego zespołu!

Tak było i tym razem. W czasie pomiędzy mistrzostwami świata, które organizowane były w Oberstdorfie, a zawodami w Planicy, miały odbyć się zawody Raw Air organizowane przez Norwegię. Finalnie jednak, z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem, wycofano się z ich organizacji, a więc nasi skoczkowie mają nieco wolnego.

Warto także przypomnieć, że w ostatnim czasie ogromne sukcesy odnosił Piotr Żyła. Nasz skoczek wywalczył bowiem tytuł najlepszego skoczka świata, w zawodach na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Nie da się ukryć, że wszyscy byliśmy z niego bardzo dumni! Jednak nasza drużyna nie może już doczekać się konkursu w Planicy, który to będzie ostatnim w sezonie 2020/2021.

Jak Kamil Stoch spędza wolny czas?

Jak informuje portal Super Express, ostatnio na swoim Instagramie Kamil Stoch zamieścił zdjęcie, na którym widać jak nasz skoczek spędza wolny czas, który zyskał między zawodami.

Okazuje się, że Kamil Stoch nie chce wyjść z formy i wolne chwile poświęca treningom na siłowni! Miejmy nadzieję, że treningi pomogą Stochowi w osiągnięciu sukcesu podczas ostatniego konkursu w Planicy!

Nam zatem nie pozostaje nic innego jak mocno trzymać kciuki za naszych zawodników już w ostatni weekend marca! Oby osiągnęli zamierzone cele!

Jak informował portal "Życie": BYŁY PREZYDENT PRZEKAZAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH RADOSNĄ NOWINĘ. JAK OBECNIE CZUJE SIĘ LECH WAŁĘSA

Przypomnij sobie: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO I JANA PAWŁA II WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Portal "Życie" pisał również: ZNANA DZIENNIKARKA NIE WYTRZYMAŁA! HANNA LIS OPOWIEDZIAŁA O SYTUACJI, KTÓRA WYPROWADZIŁA JĄ Z RÓWNOWAGI

Pisaliśmy również o: KIEROWCY MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI! RZĄD WYDAŁ BARDZO WAŻNY APEL DO POLAKÓW. O CO DOKŁADNIE CHODZI I KTO POWINIEN SIĘ Z NIM ZAPOZNAĆ