Nie da się ukryć, że wszyscy mamy już dość trwającej od ponad roku pandemii koronawirusa. Z nadzieją spoglądamy w przyszłość i chcemy, aby wszystko wróciło już do normy. Wiemy jednak, że aby tak się stało, musimy dostosować się do panujących obostrzeń. Jednak nie wszyscy chcą współpracować i wiele osób totalnie nie stosuje się zaleceń.

Hanna Lis jest oburzona tym, co ją spotkało!

Jak informuje portal Lelum, jedną z osób, która mocno przestrzega zaleceń jest znana dziennikarka, Hanna Lis. Kobieta wyjawiła na swoim Twitterze historię, która spotkała ją ostatnio w taksówce i mocno zirytowała. Co takiego się wydarzyło?

– Jadę taksówką. Pan z maseczką pod brodą, zapytany przeze mnie, po co mu ona pod brodą, odpowiada z przekąsem „pani z tych, co się boją”, po czym zakłada maseczkę pod nos. Ekranu w taksówce brak. Tak to się NIGDY nie skończy. Może by wreszcie zacząć surowo karać? – opowiedziała Hanna Lis w mediach społecznościowych.

W taki sposób nie pokonamy koronawirusa!

Na swoim Twitterze Hanna Lis poruszyła także zachowanie innych osób, które totalnie nie przestrzegają obostrzeń np. podczas zakupów w galerii. Dziennikarka zaznaczyła, że jeśli nie zmieni się nasze podejście do pandemii to czeka nas jeszcze kolejnych pięć fal, bowiem nigdy nie uporamy się z wirusem.

Oburzenie dziennikarki jak najbardziej jest słuszne, bowiem od kilku dni liczba zakażeń w Polsce znów rośnie, a lekarze informują, że w szpitalach kończą się miejsca! Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna i nieuniknione, że wprowadzony zostanie kolejny lockdown, aby opanować rozprzestrzeniającego się wirusa.

Jak informował portal "Życie": DODA ODWAŻNIE POKAZUJE SWOJE WDZIĘKI W SIECI, A FAN PORUSZYŁ SPRAWĘ RADOSŁAWA MAJDANA. WOKALISTKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ NA KOMENTARZ „PO SWOJEMU”

Przypomnij sobie: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO I JANA PAWŁA II WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Portal "Życie" pisał również: OJCIEC RYDZYK PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE! ZAMIERZA UCZYĆ POLAKÓW OBRACANIA PIENIĘDZMI ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ? SPECJALNE ZAPROSZENIE OD RADIA MARYJA

Pisaliśmy również o: IZABELA JANACHOWSKA WYDAŁA FORTUNĘ NA WÓZEK DLA SWOJEGO MAŁEGO SYNKA? MAŁY CHRISTOPHER JEŹDZI W SPACERÓWCE NICZYM KRÓL. TO MODEL Z GÓRNEJ PÓŁKI