Kamil Stoch może wreszcie odpocząć w swoim pięknym domu. Willa skoczka zapiera dech w piersiach! To prawdziwe arcydzieło.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch sprawiają wrażenie kochających się małżonków, można pomyśleć, że są parą idealną. Skoczek oraz jego piękna żona chętnie opowiadają o swoim związku.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie są jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego sportu. Okazuje się, że małżonkowie mają piękną wille, która turyści i mieszkańcy nazywają “Góralskim pałacem”. Dom Kamila i Ewy znajduje się w rodzinnej miejscowości Kamila - Ząbkach, co ciekawe przy ulicy Kamila Stocha! Na taki pomysł wpadła gmina, która w ten sposób zapragnęła uhonorować skoczka.

Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT
Żona Kamila Stocha, screen YT

Dom polskiego skoczka usytuowany jest na wzgórzu, z którego można podziwiać Tatry. Za tym, jak wygląda dom Kamila i Ewy stoi architekt Adam Bukowski.- Stworzenie takiej konstrukcji jest niezmiernie trudne i niewielu cieśli potrafi poradzić sobie z precyzją takiego wykonania - podkreślił architekt w rozmowie z serwisem czterykaty.pl.

Budowę domu rozpoczęto w 2014 roku. Willa Kamila i Ewy ma cztery kondygnacje i dzięki zastosowaniu najwyższej jakości systemów izolacyjnych, dom jest odporny na trudne górskie warunki.

Dom Kamila Stocha
Dom Kamila Stocha