Serial „Co ludzie powiedzą?” okazał się być prawdziwym hitem. Produkcja osiągnęła ogromną popularność, a widzowie do teraz chętnie do niej powracają.

Trzeba przyznać, że jednym z powodów tak ciepłego przyjęcia serialu był fakt, że odbiorcy na całym świecie wprost pokochali odtwórczynię roli Hiacynty Bukiet, głównej bohaterki. Patricia Routhledge mimo długiej obecności w zawodzie oraz wielu odegranych ról prawdziwą sympatię i ogromną popularność zyskała właśnie za sprawą „Co ludzie powiedzą?”.

Jak teraz wygląda serialowa Hiacynta Bukiet?

Portal Goniec przypomina, że serial „Co ludzie powiedzą?” produkowany przez BBC swoją premierę miał w 1990 roku. Stworzono pięć sezonów zabawnych perypetii Hiacynty Bukiet.

Trudno w to uwierzyć, ale Patricia Routledge, odtwórczyni głównej roli, ma dziś już 92 lata. Grana przez nią niegdyś pani Bukiet na każdym kroku próbowała udowodnić, że jest zamożniejsza niż w rzeczywistości.

To właśnie Patricia Routledge przyczyniła się do ogromnej popularności produkcji. Widzowie do dziś chwalą ją za świetną grę aktorską i idealne dopasowanie się do postaci, którą grała.

Gwiazda doczekała się nominacji do nagrody BAFTA w kategorii Najlepszy występ komediowy. To nie pierwszy raz – wcześniej zdobyła prestiżowe wyróżnienie w 1989 roku.

Patricia Routledge 17 lutego skończyła 92 lata. Już po zakończeniu prac nad serialem wspominała, że choć w niczym nie przypomina Hiacynty Bukiet, lubiła tę postać. Ujawniła jednak, że nie chciałaby, by fani szufladkowali ją i widzieli w niej tylko tę jedną bohaterkę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KATARZYNA DOWBOR NA CO DZIEŃ STARA SIĘ, ABY REMONTOWAĆ DOMY POTRZEBUJĄCYCH POLAKÓW. JAK MIESZKA SAMA GWIAZDA SHOW POLSATU? TE WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE SŁOWA KSIĘDZA, KTÓRY UDZIELA OSTATNIEGO NAMASZCZENIU W SZPITALU TYMCZASOWYM. KAPŁAN WYJAWIŁ TRUDNĄ PRAWDĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: PAMIĘTACIE HENIA Z SERIALU „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI”? ODTWÓRCY TEJ ROLI OD DAWNA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS. MIEJSCE SPOCZYNKU MĘŻCZYZNY PORUSZA DO GŁĘBI