Esmeralda Godlewska nagrała kontrowersyjne instastory. Celebrytka ozernia w nim swoja siostre zarzucajac jej między innymi to, że rzekomo się prostytuuje.

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutką

Esmeralda Godlewskaprzeniosla swój konflikt z siostra do sieci. Celebrytka nie szczędzi w słowach. Jak twierdzi jej siostra była kiedyś prostytutką a ona sama posiada na to szereg dowodów. W czwartek wieczorem na koncie Esmeraldy Godlewskiej pojawiły się nagranie, w których celebrytka zdradza sekrety swoich znajomych, w tym siostry Magdaleny.

Esmeralda Godlewska/Youtube Pudelek.pl
Esmeralda Godlewska/Youtube Pudelek.pl

Uważam, że jestem podmieniona gdzieś na sali porodowej, gdzie noworodki leżały zupełnie same i gdzieś ktoś dał mnie do dziwnej rodziny. Tak, moja siostra jest i była prostytutką – Magdalena ta, która teraz udaje anioła. Wiecie co jest najwspanialsze? To to, że jej koleżanki za odrobinę przelewu wysyłają mi w tym momencie filmiki, zdjęcia z tego, co tam się działo. Ja wiem, co tam się działo, bo nie jestem głupia.- Twierdzi Esmeralda.

Jak zdradziła Esmeralda Godlewska, aktualnie jest ona w trakcie pisania swojej pierwszej książki. Mają się w niej znaleźć między innymi pikantne szczegóły z życia jej siostry. Chyba szykuje się prawdziwa siostrzana wojna.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY

O tym się mówi w Polsce: TRUDNA SYTUACJA ROZEGRAŁA SIĘ PRZED JEDNYM ZE SZPITALI. KOBIETA NIE OTRZYMAŁA NIEZBĘDNEJ POMOCY. NIESTETY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ FATALNIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL I CAMILLA PARKER-BOWLES PRZEGLĄDAJĄ LISTY KONDOLENCYJNE. SYN KSIĘCIA FILIPA NIE MOŻE POWSTRZYMAĆ ŁEZ WZRUSZENIA. PORUSZAJĄCY WIDOK

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”