Książę Karol i Camilla Parker-Bowles postanowili odwiedzić ogrody w Marlborough House, do których zdecydowano się przenieść wszystkie składane pod pałacem kwiaty oraz listy kondolencyjne. Syn zmarłego księcia Filipa nie krył łez wzruszenia i żalu po stracie ukochanego ojca. Smutny widok.

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles czytają listy kondolencyjne…

Książę Filip/ screen youtube
Książę Filip/ screen youtube
Książę Filip/ screen youtube

Ostatnie dni są dla rodziny królewskiej naprawdę trudne. Nie ma już z nami księcia Filipa. Książę Edynburga zmarł 9 kwietnia. Wieloletni małżonek królowej niedługo miał swoje obchodzić setne urodziny.

Po śmierci księcia Filipa pod pałacem Buckingham pojawilo sie mnostwo kwiatów i listów, które składali zrozpaczeni sympatycy rodziny królewskiej.

Wszystkie rzeczy, które złożono przed pałacem zdecydowano się przenieść do prywatnego ogrodu w Marlborough House. Książę Karol postanowił odwiedzić to miejsce. Towarzyszyła mu małżonka Camilla Parker-Bowles. Paparazzi udało się sfotografować parę, która chodziła między tysiącami kwiatów i przeglądała listy z kondolencjami, fotografie i pamiątkowe rysunki. Widok księcia Karola czytającego ze łzami w oczach listy od Brytyjczyków, łamie serce.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”