Można odnieść wrażenie, że kampania prezydencka męża kosztowała Melanię Trump sporo wysiłku. Teraz, gdy już jest po wszystkim, pojawiają się pierwsze głosy, że w istocie pierwsza dama cieszy się z przegranej wybranka.

Warto przypomnieć, że mówiło się, iż tuż po zakończeniu prezydentury Trumpa dojdzie do medialnego rozwodu. Jak widać – media myliły się. Para wydaje się dość dobrze dogadywać – przyłapano ich na wspólnym odpoczynku.

Melania Trump i Donald Trump odpoczywają

Portal JastrząbPost zauważa, że była pierwsza dama odżyła po tym, jak wybory wygrał konkurent Trumpa. Teraz przyłapano ich na randce.

Melania Trump. Źródło: Youtube Nicki Swift
Melania Trump. Źródło: Youtube Nicki Swift

Turyści zauważyli Melanię oraz Donalda Trumpów w restauracji na słonecznej Florydzie. Para, która od stycznia mieszka już poza Białym Domem, wybrała Florydę jako nowe miejsce zamieszkania – mają tam własny kurort.

Jak jest między nimi? Wydaje się, że nie mogą narzekać – spotkano ich na wspólnej kolacji w restauracji w Mar-a-Lago.

Melania Trump. Źródło: Youtube The List
Melania Trump. Źródło: Youtube The List

Według obliczeń mediów wspólna kolacja byłej pary prezydenckiej była siódmym razem, kiedy zobaczono Melanię publicznie. Zdaje się, że żona Donalda Trumpa postanowiła nieco odsunąć się w cień i odpocząć od blasku fleszy.

Teraz zjawiła się na kolacji z mężem. Wyglądali na całkiem zadowolonych. Ubrali się elegancko, jak na randkę przystało. Ich stół został oddzielony od innych, a turyści, którzy robili zdjęcia, ujawnili, że wokół Trumpów cały czas kręcili się ochroniarze.

Czy wspólna randka oznacza, że ich uczucie jest w rozkwicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY

O tym się mówi w Polsce: TRUDNA SYTUACJA ROZEGRAŁA SIĘ PRZED JEDNYM ZE SZPITALI. KOBIETA NIE OTRZYMAŁA NIEZBĘDNEJ POMOCY. NIESTETY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ FATALNIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL I CAMILLA PARKER-BOWLES PRZEGLĄDAJĄ LISTY KONDOLENCYJNE. SYN KSIĘCIA FILIPA NIE MOŻE POWSTRZYMAĆ ŁEZ WZRUSZENIA. PORUSZAJĄCY WIDOK

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”