Sławomir od wielu lat zyskuje ogromną popularność w naszym kraju, a jego hity obecne są na prawie wszystkich imprezach. W życiu oraz na scenie znanemu wokaliście towarzyszy jego ukochana żona – Magdalena „Kajra” Kajrowicz.

Ostatnio żona gwiazdora wywołała ogromne poruszenie w sieci. Jak informuje portal Onet, na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się zdjęcia, które mocno zaintrygowały fanów pary.

O co dokładnie chodzi?

Jak się okazuje, Kajra postanowiła na swoim Instagramie opublikować kilka zdjęć, które wykonane były w bajecznej, zimowej scenerii. Jednak to, co najbardziej zaskoczyło fanów to widok ogromnego, ciążowego brzucha, który Kajra z czułością obejmowała. Czy para spodziewa się zatem dziecka?

Czujni fani dostrzegli jednak, że na relacjach, jakie Kajra regularnie zamieszcza na swoim Instagramie nie widać, aby była w ciąży. Miłośnicy Sławomira i jego żony są zatem przekonani, że ciążowy brzuch to element świetnie wykonanej stylizacji do jednego z nowych klipów Sławomira.

Pod postem kobiety natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani gratulowali parze dziecka, jednak niektórzy dość sceptycznie podeszli do całej sytuacji i niemal od razu wykryli podstęp i bardzo dobrze zaplanowane działania marketingowe, które mają na celu promować nowy klip Sławomira. A co Wy sądzicie o takim pomyśle? Uwierzyliście w to, że Kajra jest w ciąży?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OGROMNA METAMORFOZA ADAMA MAŁYSZA. SKOCZEK PRZEZ WIELE LAT NIE CZUŁ SIĘ KOMFROTOWO. O CO DOKŁADNIE CHODZIŁO

O tym się mówi w Polsce: ZAPADŁA WIĄŻĄCA DECYZJA W SPRAWIE ZJAZDU MOTOCYKLOWEGO NA JASNEJ GÓRZE. CZY JEGO UCZESTNICY ZOSTANĄ POCIĄGNIĘCI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

O tym się mówi na świecie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”