Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od plotek, jakoby Doda rozstała się ze swoim mężem. Jakiś czas temu portale plotkarskie głośno rozpisywały się o rzekomym romansie Dorotu z mloodym amerykańskim modelem i aktorem, z którym do wokalistka pokazała się na wakacjach w Turcji. Doda wówczas zdementowała wszelkie plotki ale ziarno niepewności zostało. Teraz ponownie wszyscy zaczęli zastanawiać się nad jej związkiem.

Czy Doda rozstała się z mężem?

Doda
Doda
Doda

Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

Małżeństwo Dody i Emila stało się obiektem zainteresowania mediów. Wszystko przez to, że wokalistka przestała pokazywać męża w mediach społecznościowych. Na szczęście Dorota szybko rozwiała wątpliwości ciekawskich. Okazalo sie, ze powodem tego, że Dorota nie pokazuje meza w mediach jest to, że przestała dzielić się z mediami życiem prywatnym. Jej małżeństwo trwa i ma się świetnie. Na dowód Dorota zamieściła zdjęcie z ukochanym.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień/Instagram
Dorota Rabczewska i Emil Stępień/Instagram

Dorota Rabczewska i Emil Stępień/Instagram
Dorota Rabczewska i Emil Stępień/Instagram

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZĘŚĆ ZASAD NOWEGO PROGRAMU RZĄDU, CZYLI NOWY ŁAD WYSZŁY NA JAW! CZY 500 PLUS PRZEJDZIE DO HISTORII? WIADOMO, CO BĘDZIE ZE ŚWIADCZENIEM

O tym się mówi w Polsce: OPŁATA ZA CHRZEST TO NIE ZAWSZE „CO ŁASKA”. W WIELU PARAFIACH W POLSCE KSIĘŻA USTALILI CENNIKI. CO NA TO PAPIEŻ? MOWA NAWET O 500 ZŁOTYCH

Z życia gwiazd: POTĘŻNA WPADKA MAGDY GESSLER MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ WIELKĄ KOMPROMITACJĄ I TO NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ! CO ZROBIŁA GWIAZDA TVN? URATOWAŁ JĄ KELNER