Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska to najbardziej rozpoznawalna postać spośród wszystkich bohaterów programu „Królowe życia”. Kobieta podczas produkcji programu nieustannie przyciągała uwagę widzów i nie inaczej jest i teraz. Jej fani nieustannie obserwują co dzieje się w życiu celebrytki, nic więc dziwnego, że jej konto na Instagramie ma już ponad milion obserwujących.

Ile lat skończyła gwiazda?

Jak informuje portal Lelum, gwiazda wczoraj świętowała swoje urodziny, jednak wiele źródeł podaje sprzeczne informacje co do tego, ile lat kończy dziś gwiazda. Jeśli wierzyć informacji zamieszczonej w Wikipedii, to Dagmara Kaźmierska przyszła na świat w 1975 roku. Jednak nazwa, której celebrytka używa na Instagramie, czyli Queen_of_life_77 wskazuje, że urodziła się w 1977 roku. Finalnie jednak okazuje się, że wczoraj Dagmara Kaźmierska skończyła 46 lat!

Niecodzienny prezent

Znana gwiazda otrzymała z okazji swoich urodzin dość zaskakujący prezent wprost od swojego syna. Młody mężczyzna opublikował na swoim koncie na Instagramie ich wspólne zdjęcie, jednak jak przyznał, nieco wzbraniał się przed dodaniem tej fotki.

–W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała natomiast sama Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie.