Nieprawdopodobna sytuacja u jednego z wrocławskich fryzjerów. Dagmara Kaźmierska, jedna z najpopularniejszych uczestniczek kultowego programu rozrywkowego “Królowe Życia” ostatnio wpadła w prawdziwy szał będąc u fryzjera ze swoim synem. Przemiana syna nie przypadła celebrytce do gustu... O co chodzi?

Program “Królowe Życia” emitowany od dawna na antenie TTV z każdym odcinkiem wzbudza coraz większe zainteresowanie i sympatię ze strony widzów. Polacy uwielbiają oglądać swoich idoli na ekranach telewizorów - niektórzy z nich dzięki udziałowi w show zyskali ogromną popularność i miano celebrytów.

Jedną z takich osób jest wyrazista i kontrowersyjna Dagmara Kaźmierska, która na swoim profilu w mediach społecznościowych może pochwalić się aż milionem obserwujących osób!

Kobieta niejednokrotnie pokazała, że ma zadziorny charakter i potrafi bez ogródek wyrazić swoje zdanie. Tak też było tym razem...

Afera u fryzjera!

Ostatnio celebrytka wraz z synem Conanem wybrała się do barbera. Kiedy padło pytanie o to, jak wystylizować zarost, gwiazda oszalała.

Dagmara Kaźmierska zaczęła kłócić się z synem, że to nie są wąsy, a “pierwsze kłaki” i lepiej by było, gdyby się ich pozbył. Syn jednak dalej brnął w zaparte, że chciałby... trójkąty!