Program rozrywkowy “Ślub od pierwszego wejrzenia” ma na celu poznanie oraz połączenie węzłem małżeńskim osób, które praktycznie się nie znają. Cała rozrywka polega na tym, że życie potem weryfikuje, czy to faktycznie była miłość czy też nie.

Mimo że zdecydowana większość osób traktuje program jako nic poważnego, okazuje się jednak, że niektóre ze związków przetrwały przez długie lata. Jedną z takich par jest Anita Szydłowska, która w programie ślub wzięła z Adrianem.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie może poradzić sobie z hejtem

W najnowszym sezonie widzowie mogli poznać trzy pary - Macieja i Laurę, Igę i Karola oraz Izę i Kamila.

Niestety, hejt jest naturalną rzeczą w Internecie, a osoby medialne muszą się z nim po prostu pogodzić. Jedna z uczestniczek show, Iga, nie może jednak znieść słów, które internauci wymierzyli w jej stronę.

Internauci wymierzyli w jej stronę prawdziwe pociski

Dziewczyna zdradziła w wywiadzie dla jednej z gazet, że internauci okrzyknęli ją „najgorszą uczestniczką całego programu”. Powodem był głównie wygląd kobiety.

Smutny był dla niej fakt, że hejt płynął głównie od innych kobiet. W końcu solidarność powinna łączyć wszystkie panie i powinny się one trzymać razem.

To mnie trochę uderzyło, że to nie byli mężczyźni. To zabolało, że były to właśnie kobiety

- powiedziała zasmucona Iga.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO