Rafał Trzaskowski jest jednym z najbardziej lubianych polityków w Polsce. Prezydent Warszawy cieszy się dużym zaufaniem wśród społeczeństwa, jest także bardzo popularny.

Wiedząc, że znajduje się „na świeczniku”, Trzaskowski bardzo pilnuje swojego życia prywatnego i oddziela je od tego, co pokazuje mediom oraz opinii publicznej. Dba o to, by do mediów nie wyciekło zbyt wiele intymnych informacji.

Jednocześnie informuje także fanów o tym, co dzieje się u niego oraz jego rodziny. Nie ukrywał, że wraz z żoną zachorowali na COVID-19 – ba, Trzaskowski trafił nawet do szpitala.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Rafał Trzaskowski o życiu po chorobie

Super Express zauważa, że prezydent podzielił się swoją refleksją po szpitalu w mediach społecznościowych. Wyznał, że takie sytuacje „skłaniają do myślenia”. Dodał, że „ma dość jałowego sporu, złośliwości, docinków bez klasy”.

Postanowił także celnie zauważyć, że priorytetem powinno nuć ratowanie ludzkiego życia, nie zaś tworzenie sporów i przepychanki.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Trzaskowski2020
Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Trzaskowski2020

Rafał Trzaskowski wyznał, że „bywało lepiej” z jego samopoczuciem, ale odzyskuje siły. Ujawnił także, że na początku zarażenia koronawirusem czuł się jak podczas grypy, później było lepiej, a następnie przyszło kolejne uderzenie choroby i tu już bez szpitala się nie obyło.

Dodał także, że jak zobaczył, co dzieje się w mediach, i widział od środka sytuację w służbie zdrowia, to zorientował się, że trzeba „zmiany sposobu uprawiania polityki”. Jednocześnie podkreślił, że jest pod ogromnym wrażeniem pracy personelu medycznego.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY MAJĄ JEDYNIE MIESIĄC NA DOPEŁNIENIE BARDZO WAŻNEGO OBOWIĄZKU. W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA TERMINU CZEKA WYSOKI MANDAT. CHODZI O SAMOCHODY

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PACJENTA SZPITALA TYMCZASOWEGO. ZDRADZIŁ CODZIENNOŚĆ PRACY LEKARZY WALCZĄCYCH O ŻYCIE CHORYCH. PADŁY SŁOWA O MŁODYCH LUDZIACH

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT POPEŁNIŁ GAFĘ? TAK ROZMAWIAŁ PRZEZ TELEFON Z KRÓLEM JORDANII? ZDJĘCIA Z GABINETU ANDRZEJA DUDY WPRAWIAJĄ W KONSTERNACJĘ. RZECZNIK KOMENTUJE

Z życia gwiazd: BRAT MAGDY GESSLER ZDRADZIŁ WIELKĄ RODZINNĄ TAJEMNICĘ. ZNANEJ RESTAURATORCE MOŻE SIĘ TO NIE SPODOBAĆ! CZY TALENT DO GOTOWANIA JEST U NICH DZIEDZICZNY