Nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu ceny rachunków za wywóz śmieci szybują w górę i nic nie zapowiada się, by miały zwolnić. Super Express zauważa, że jest to bardzo odczuwalne m.in. w Warszawie.

Okazuje się bowiem, że warszawiacy będą musieli zapłacić wyższe czynsze, a także opłaty za wywóz odpadów. Te informacje z pewnością nie ucieszą mieszkańców stolicy, którzy od 1 kwietnia doczekali się sporych podwyżek.

Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl
Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl
Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl

Rafał Trzaskowski też zapłaci więcej za śmieci

Od 1 kwietnia za śmieci w Warszawie mieszkańcy zapłacą więcej – będzie to uzależnione od zużycia wody, może być to kwota nawet 300 zł miesięcznie za osobę! Warto zauważyć, że nie ma taryfy ulgowej dla osób znanych czy lubianych, nawet dla samego prezydenta.

Rafał Trzaskowski winą za podwyżki obarcza premierów, którzy są „oderwani od problemów zwykłych Polaków” i „zamknięci w swoich limuzynach”.

Ile będzie płacić za śmieci Rafał Trzaskowski wraz z małżonką i dwójką dzieci? Z pewnością nie będzie to dla niego zmiana mocno dotkliwa, ale podwyżka jest duża – niemal o 100 procent.

Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Rafał Trzaskowski 2020
Rafał Trzaskowski. Źródło: Youtube Rafał Trzaskowski 2020

Dotychczas Trzaskowscy za cztery osoby płacili 65 zł miesięcznie za sam wywóz odpadów. Teraz, przy oszczędnym zużyciu wody, zapłacą ok. 120 zł miesięcznie. Z kolei wiceprezydent Aldona Machnowska-Góra zapłaci 132 zł za również 4-osobową rodzinę.

Największa podwyżka widoczna jest u wiceprezydenta Roberta Soszyńskiego. Ten będzie musiał bowiem płacić aż 473 zł miesięcznie za same śmieci.

Najmniejsze rachunki będzie mieć Michał Olszewski, który za 4-osobową rodzinę będzie musiał płacić po 100 zł miesięcznie za śmieci. Dlaczego? Wszystko dzięki ekologicznemu postępowaniu całej rodziny.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA! SANEPID ZADECYDOWAŁ O WYCOFANIU ZE SKLEPÓW PRODUKTÓW ZNANEJ MARKI. JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: TAK ŹLE NIE BYŁO OD POCZĄTKU PANDEMII! SZPITALE NIE RADZĄ SOBIE Z OGROMEM PACJENTÓW. RATOWANIE LUDZKIEGO ŻYCIA NIGDY NIE BYŁO TAK TRUDNE

O tym się mówi na świecie: NA TAKĄ WIADOMOŚĆ BRYTYJCZYCY CZEKALI JUŻ OD DŁUGIEGO CZASU! CZY TO KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KSIĘCIEM WILLIAMEM I KSIĘCIEM HARRYM

Z życia gwiazd: RAFAŁ I MARCIN MROCZKOWIE TO NAJPOPULARNIEJSI POLSCY BLIŹNIACY. JAK BRACIA MROCZEK WYGLĄDALI KIEDYŚ? ICH ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA TO DOPIERO HIT