Rafał Trzaskowski to jeden z najpopularniejszych polskich polityków. Prezydent Warszawy może się pochwalić sporym zaufaniem Polaków – nie tylko mieszkańców miasta stołecznego.

Jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego małżonka zaraziła się koronawirusem. Następnie przyszła kolej na ich dzieci, a teraz – także na samego Rafała Trzaskowskiego. Polityk pilnie znalazł się w szpitalu.

Rafał Trzaskowski trafił do warszawskiego szpitala

12 marca Rafał Trzaskowski powiadomił, że zaraził się koronawirusem (wcześniej chora była jego żona i dzieci). Nie informował wówczas, jaki jest jego stan zdrowia, a jedynie prosił innych o ostrożność.

23 marca po 15:00 prezydenta Warszawy przewieziono do szpitala ze względu na komplikacje. Nie poinformował, co dokładnie mu dolega, jednak w poście na Twitterze ujawnił, że za kilka dni prawdopodobnie wróci do pracy.

Rafał Trzaskowski opuścił szpital i kontynuuje leczenie w domu

Żona prezydenta Warszawy, Małgorzata Trzaskowska wyznała, że długa kwarantanna całej rodziny jest trudna, zwłaszcza wtedy, gdy posiada się psa. Ujawniła jednak, że nieoceniona okazała się pomoc sąsiadów oraz znajomych.

W czasie choroby Małgorzata była ogromnym wsparciem dla Rafała Trzaskowskiego. Dbała o swojego męża w domu, a gdy trafił do szpitala, codziennie do niego dzwoniła.

Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl
Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl
Rafał Trzaskowski / YouTube: polsatnews.pl

Małgorzata Trzaskowska opisała także, jak u niej przebiegało zarażenie COVID-19. Okazuje się, że pierwsze sygnały nie wskazywały na koronawirusa – były to chrypka i ból gardła. Dopiero po kilku dniach doszły do nich gorączka oraz reszta objawów.

Gorzej było ze stanem zdrowia prezydenta Warszawy. Na szczęście Rafał Trzaskowski wrócił do domu i czuje się już znacznie lepiej.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO