Najnowsze i niepokojące informacje dotyczące Rafała Trzaskowskiego właśnie pojawiły się w sieci. Prezydent Warszawy za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Okazuje się, że polityk nie przechodzi choroby lekko, musiał trafić do szpitala... Jaki jest jego stan? Polacy są zaniepokojeni.

Nie da się ukryć, że koronawirus w ostatnim czasie zbiera spore żniwo. Niestety, długo zapowiadana trzecia fala pandemii właśnie trwa, każdego dnia odnotowywane są największe jak dotychczas liczby zachorowań, a jak wskazują eksperci – najgorsze dopiero przed nami.

Coraz więcej znanych osobistości na własnej skórze przekonuje się o tej chorobie, a wśród zakażonych właśnie znalazł się Rafał Trzaskowski wraz z rodziną.

Rafał Trzaskowski w szpitalu

Ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych fani prezydenta Warszawy dowiedzieli się, że jego żona oraz dzieci. Teraz – jak pisze – sam do nich dołączył i przebywają w szpitalu.

W zamieszczonym na Twitterze poście jednocześnie dziękuje służbie medycznej i wyraża nadzieję na swój szybki powrót do pracy.

- Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni, mam nadzieję, wracam do pracy. Uważajcie na siebie - napisał Trzaskowski.