Marcin oraz Rafał Mroczkowie to najpopularniejsi polscy bliźniacy. Ogromną rozpoznawalność zdobyli dzięki rolom w topowym serialu „M jak miłość”, emitowanym już od ponad 20 lat na antenie TVP.

Dziś aktorzy mają po 38 lat. Widzowie wciąż pamiętają ich jako młodych, jeszcze nastoletnich dorosłych – trzeba przyznać, że od tego czasu mocno dojrzeli, wydorośleli. A jak zmienili się od dzieciństwa?

Rafał Mroczek i Marcin Mroczek. Źródło: Youtube Rafi Mronio
Rafał Mroczek i Marcin Mroczek. Źródło: Youtube Rafi Mronio

Marcin i Rafał Mroczkowie pokazali zdjęcie z dzieciństwa

Super Express zwraca uwagę na nowe zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie jednego z bliźniaków. Fotka przedstawia ich za młodu, jeszcze w dzieciństwie.

Trzeba przyznać, że już wtedy byli do siebie mocno podobni. Nie wszyscy internauci potrafią określić, który z braci jest który! Jak wyglądali?

Gwiazdy „M jak miłość” oraz programów typu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Dance Dance Dance” czy „Taniec z gwiazdami” dziś mają już własne dzieci. Rafał Mroczek jest tatą Zofii, zaś Marcin Mroczek ma troje dzieci – Agatę, Kacpra oraz Ignacego.

Sami jednak wciąż pamiętają własne dzieciństwo i to właśnie wspomnienia z niego stały się głównym tematem najnowszego wpisu Marcina Mroczka. Aktor pokazał zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozował z bliźniakiem.

Bracia stanęli na tle archiwalnej fotki. Gwiazdor zaproponował fanom zabawę – mieliby zgadnąć, czy dobrze stoją. Internauci nie są jednak pewni – ich opinie są bardzo podzielone.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRZYSZTOF KRAWCZYK CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ MÓWIĄ MEDIA? ŻONA GWIAZDORA WYJAWIŁA PRAWDĘ O STANIE ZDROWIA MĘŻA. WIADOMO JUŻ, CO DOLEGA MUZYKOWI

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZORIENTOWAŁA SIĘ, ŻE SZNUREK NA KLAMCE AUTA NIE ZNALAZŁ SIĘ TAM BEZ POWODU. JEJ PRZERAŻENIE OKAZAŁO SIĘ SŁUSZNE

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU