Rafał Mroczek wciela się w rolę Pawła Zduńskiego w serialu „M jak miłość”. Fani uwielbiają aktora i z zaangażowaniem śledzą jego życie, zarówno to serialowe, jak i prywatne. Jednak aktor niechętnie dzieli się prywatnymi sprawami.

Rafał Mroczek pochwalił się swoim szczęściem

Serialowy Paweł Zduński, w którego rolę wciela się Rafał Mroczek w serialu, wciąż doświadcza miłosnych zawodów. Nikt jednak nie spodziewał się, że podobne sytuacje mają miejsce w prawdziwym życiu aktora.

Jak informuje portal Pomponik, Rafał Mroczek był w związku z Julią Skrzyszewską - byłą Miss Polski Nastolatek. Para zaręczyła się w 2016 roku i wyglądało na to, że wszystko w ich życiu układało się rewelacyjnie. Niedługo po zaręczynach na świat przyszła malutka córeczka - Zosia.

Córka aktora jest naprawdę urocza

Jak się jednak okazuje, związek Rafała i Julii nie przetrwał i para rozstała się w ubiegłym roku. Teraz aktor musi dzielić się opieką nad Zosią z jej mamą.

Mimo wszystko Rafał Mroczek niezbyt chętnie zabiera publicznie głos na temat tego, co dzieje się w jego prywatnym życiu. Również rzadko publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z ukochaną córeczką.

W ostatnim czasie wyjątkowo dodał fotografię ze swoją pociechą. Widać, że mimo rozpadu związku Rafał Mroczek świetnie radzi sobie w roli taty, a Zosia jest jego oczkiem w głowie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO